FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu22.07° C / 23° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

''Terörle Mücadele Devam Edecek''

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, beraberindeki partililerle Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti.

18 Şubat 2016 Saat: 14:15
''Terörle Mücadele Devam Edecek''
''Terörle Mücadele Devam Edecek''

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, beraberindeki partililerle Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti. Ceyhan ziyarette,"Bu ülkede dağlarda, illerde, ilçelerde tek bir terörist kalmaması için bu mücadele başlatılmıştır. Mücadele netice alınana kadar devam edecektir" dedi

AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, partililerle birlikte Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti. Ceyhan, ziyarette terör olaylarına değindi. Ziyarette konuşan Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya, AKP İl Başkanlığı’na teşekkür etti. Kemal Kaya, “İktidar partimizin bizi ziyaret etmesinden memnunuz. Bilindiği gibi geçtiğimiz gün Ankara’da öncesinde doğu ve güneydoğuda terör olayları yaşandı. İnşallah bu terör belası biter. Terör sadece bizim askerimizin, polisimizin, sivil vatandaşlarımızın ölmesi değildir. Bu aynı zamanda bizim ekonomimizi de batıran bir olaydır. Herkes endişeli. İnşallah ordumuzun, polisimizin bizi bu beladan kurtaracağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.
 

MÜCADELE DEVAM EDECEK


Sonrasında Ankara’da gerçekleşen ve 28 kişinin hayatını kaybettiği patlamaya ilgili konuşan AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan şu ifadelere yer verdi: ”Bilindiği gibi dün Ankara’da terör karanlık yüzünü bir kere daha gösterdi. Patlamada 28 vatandaşımız hayatını kaybetti. Türkiye 7 Haziran'dan sonra terörle mücadele konusunda sıkıntıya düşürülmeye çalışılıyor. Hem Suruç hem de iki polisimizin yatağında uyurken şehit edilmesi üzerine bu ülkede dağlarda, illerde, ilçelerde tek bir terörist kalmaması için bu mücadele başlatılmıştır. Mücadele netice alınana kadar devam edecektir. Neticesinde başta Cizre, Sur, Silopi gibi yerlerde mücadele nihayete erdirilecektir. Türkiye bu terör belasından kurtulacak ve öncü bir ülke olacak.
 

BERABERLİĞİMİZ DEVAM EDECEK


Bugün esnaf odalarımıza geldik. Özellikle 1 Kasım’dan sonra stklarımızı ziyaret ederek onlarla seçim olmayan ortamlarda da müzakere edebileceğimizi göstermek istedik. Ak Parti olarak kurulduğumuz günden bugüne stklarımızı yani toplumun özünü, bu işi para karşılığı değil de gönül işi olarak bu stkların tamamına Kocaeli ölçeğinde, bu takvim çerçevesinde giderek her konuyu müzakere etmeye gayret edeceğiz. Çünkü biz biliyoruz ki stklar olmadan siyaset olmaz, devlet olmaz. Odamızın kendi sorunlarıyla alakalı istişare de yapılarak bu konuda almamız gereken notları alacağız. Birlik ve beraberliğimiz devam edecek.”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız