FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

yer yer hafif yoğunluklu yağış19.06° C / 20° C

yer yer hafif yoğunluklu yağış

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Tepeköy'e Spor Alanı Yapılacak

Tepeköy Mahallesi’nde incelemelerde bulunan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, bölgeye spor alanı yapmayı planladıklarını söyledi

12 Ağustos 2015 Saat: 17:20
Tepeköy'e Spor Alanı Yapılacak
Tepeköy'e Spor Alanı Yapılacak

Tepeköy Mahallesi’nde incelemelerde bulunan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, bölgeye spor alanı yapmayı planladıklarını söyledi

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, önceki gün Tepeköy Mahallesi’ne inceleme gezisi düzenledi. Tepeköy Mahalle inceleme gezisinde Başkan Doğan’a; Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, daire müdürleri ve Muhtar Celalettin İçöz eşlik etti. Doğan ve beraberindekiler, yaklaşık 3 saat boyunca Tepeköy'de sorunları yerinde tespit ederek çözüm konusunda da karşılıklı istişarede bulundu. Tepeköy Başak Sokak sakinlerinden Hüseyin Barutçu isimli vatandaş, Başkan Doğan’a çalışmalarından dolayı teşekkür ederek kendi yetiştirdiği karpuzlardan ikram etti.  


OKUL VE SPOR ALANI
Tepeköy Mahallesi’nde 10 yıldır birçok hizmet yapıldığını söyleyen Doğan, “İşler iyi gidiyor. Bunu görmüş olduk. Zaten belli periyotlarda hep denetliyoruz. Bir önceki inceleme gezimiz sırasında tespit ettiğimiz eksiklerin gidilermiş olduğunu görmek bizleri mutlu etti. Daha önceden buralar gözden ırak kalmıştı. Bizler okulundan, camisinden, sağlık ocağından, parkında, konağından, emekli evine kadar her şeyine el attık. 


GÜZEL BİR NOKTADAYIZ
Bugün güzel bir noktadayız. Özellikle yapacağımız parklar, çevreyle ilgili düzenlemeler var. Bunun dışında bir okul için girişimlerde bulunacağız. Çocuklarımızın, gençlerimizin oynaması içinde bir spor alanı planlıyoruz. Faydalı ve güzel bir gezi oldu. Tepeköy’deki vatandaşımızın İzmit’te, Tepeköy’de yaşamasından daha fazla mutluluk duyması için çalışıyoruz” dedi. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız