FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

az bulutlu15° C / 15° C

az bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Telekom Binası Elde Kaldı

Telekom Genel müdürlüğü’nün “Kurum varlıklarını daha verimli kullanmak” gayesiyle satışa çıkarttığı İzmit Merkez Bankası karşısındaki İl müdürlüğü binası ile ilgili satış ihalesi yapıldı.Katılan tek

21 Haziran 2014 Saat: 11:28
Telekom Binası Elde Kaldı
Telekom Binası Elde Kaldı

Telekom Genel müdürlüğü’nün “Kurum varlıklarını daha verimli kullanmak” gayesiyle satışa çıkarttığı İzmit Merkez Bankası karşısındaki İl müdürlüğü binası ile ilgili satış ihalesi yapıldı.Katılan tek firma da geri çekildi.

257 ada 15 parselde tapuya kayıtlı bulunan, 388 metrekarelik arsa üzerinde toplam 2 bin 481 metrekare kapalı alana sahip Türk Telekom’un satışa çıkardığı bina için 2.5 milyon lira muhammen bedel belirlenmişti.Binanın ihalesi için 4 isteklinin teklif mektubu aldığı öğrenilmişti.Dün gerçekleşen ihaleye İzmit’te kurulu Beşyıldız isimli firma adına Efrahim Yılmaz ihaleye geldi. İhale Komisyonu Başkanı, Türk Telekom İl Müdürü Fatih Mehmet Bağırıçcı sadece bir teklif gelince zarfı açmayacaklarını, ihalenin ertelendiğini açıkladı.

DEPO SATIŞTA

Türk Telekom Genel Müdürlüğü Kullar Vezirçiftliği mevkiinde bulunan 18.564 metrekare kullanım alanlı depo binasını da 26 Haziran Perşembe günü ihaleyle satacak.Bu depo için 5 milyon 760 bin TL muhammen bedel biçildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız