FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

''Tek vücut olmalıyız''

SS 4 No’lu Goodyear Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İsmail Özkar ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti.

12 Şubat 2016 Saat: 11:54
''Tek vücut olmalıyız''
''Tek vücut olmalıyız''

S 4 No’lu Goodyear Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İsmail Özkar, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti. Konuşmasında, Özkar ve yönetimini tebrik eden Doğan, “Kocaeli’nde şehir içi ulaşımda yeni adımlar atılıyor. Bizler de yeni otoparkların, yeni meydanların, şehirde açtığımız yeni yolların daha geniş, daha geleceğe yönelik olmasını arzu ediyor ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz.  İzmit Belediyesi olarak 50 yıl-100 yıl sonrasını düşünerek çalışıyoruz” dedi. Doğan, ilçe belediyesi statüsünde olduklarını ancak Büyükşehir Belediyesi kadar bir nüfusa hizmet ettiklerini de söyledi.
 

MODEL OLAN BELEDİYE
İsmail Özkar’ın aynı zamanda muhtar olduğunu hatırlatan Başkan Doğan, muhtarlara yönelik yaptıkları çalışmalardan örnekler vererek, “Muhtarlarımızla ilgili önemli çalışmaların temel adımlarını İzmit Belediyesi’nde attık. Göreve gelir gelmez muhtar hizmet birimimizi kurduk. 102 muhtarımızla halkımızın her işini yapma konusunda çok güzel işbirliği içerisindeyiz. Muhtar Hizmet Masamız hükümetimiz tarafından model alınarak bütün belediyelerde Muhtarlık Müdürlüğü zorunlu hale getirilmiştir. Bu bizim modelimizdi. 4 yıldır Muhtar Günü olarak bir gün kutluyorduk. Hükümetimiz bugünü muhtar günü ilan etti ve tüm Türkiye’de muhtar günü kutlanacak. Yeni Türkiye’nin yeni İzmit’ini hazırlıyoruz. Biz koltuktan güç alan değil, koltuğa güç veren anlayışta çalışıyoruz, hizmetlerimizi ona göre yapıyoruz” şeklinde konuştu. 


TEK VUCUT OLMALIYIZ
İzmit Belediye Başkanını Doğan’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eden İsmail Özkar, “Başka bir bölgede olmamıza rağmen başkanımızın güzel çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Kendisine bölgemize ait ulaşım ve taşımacılık ile ilgili sıkıntılarımızı dile getirdik” dedi. Özkar ayrıca, ülkede yaşanan terör olaylarının da karşısında olduklarını belirterek, “Yaşanan terör olaylarını kabul etmiyoruz. Ülkemizin bu zor gününde tek vücut olmalıyız, birlik içinde hareket etmeliyiz. Kendi içimizde bölünüm parçalanarak  düşmanımıza cesaret vermeyelim” dedi. Özkar, Gümüşhaneli olan Özkar’a, dut pekmezi hediye etti. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız