CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu7.54° C / 8° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

TARİHİN DİZİSİNDEN PAYİTAHT ÜYELERİNE DAVET

Çekimleri Kocaeli SEKA Film Platosu'nda gerçekleşen 2. Abdülhamid'in hayatını konu alan dizinin o başrol oyuncuları Bülent İnal ve Özlem Conker, hanedan üyeleriyle kamera karşısına geçmek istediklerini söyledi.

12 Şubat 2018 Saat: 18:42
TARİHİN DİZİSİNDEN PAYİTAHT ÜYELERİNE DAVET
TARİHİN DİZİSİNDEN PAYİTAHT ÜYELERİNE DAVET

Reytinglerde üst sıralarda yer alan dizide Sultan Abdülhamid Han'a ünlü oyuncu Bülent İnal hayat veriyor. Abdülhamid Han'ı canlandırmanın zorluğunu her daim hissettiğini belirten İnal, set ekibi ve senaryodan güç aldığını belirterek. İzleyiciye, hem ülke içi hem ülke dışından gelen tehlikelere karşı ayakta durarak ülkesini korumaya çalışan bir mücadele adamını izlettiklerini dile getirdi

Rolüne hazırlanırken tarihi veriler ve gerçeklerden ziyade Abdülhamid'in ruhuna inmek üzerine çalışmalar yaptığını anlatan İnal, Abdülhamid'i çok iyi tanıyan ve dönemi iyi bilen tarih danışmanları ve senaristler ile kitaplardan güzel şeyler öğrendiğini ifade etti. dizinin diğer karakterleriyle de özdeşleştik diyen inal  Mesela Abdülkadir Efendi'nin torunu diyorlar, çok şaşırıyoruz. Onlarla aynı sahneyi paylaşmak isteriz ama onların heyecanı daha yüksek. Onlar da isterler mi, bunu hanedan üyelerine sormak lazım. ifadelerini kullandı.

Dizide Abdülhamid Han'ın eşi Bidar Kadın Efendiyi canlandıran oyuncu Özlem Conker de, Bir bölüm de olsa Abdülhamid'in torunlarıyla aynı dizide oynamak isterdim? İfadelerini sarf etti.

Osmanlı Hanedanı üyelerini dizide görmenin heyecan verici olacağını söyleyen dizinin yönetmeni Emre Konuk ise, Abdülhamid'in torunlarına şu sözlerle davette bulundu

Konuk aynı zamanda Türk dizilerinin sinema kalitesine ulaştığına da dikkat cekti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız