FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu18° C / 18° C

parçalı az bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Tarihçi Yazar Mustafa Armağan fuardaydı

Tarihçi Yazar Mustafa Armağan bu yıl altıncısı düzenlenen Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluştu.Büyük ilgi gören bir söyleşi gerçekleştiren Armağan, sözlerine Soma’da hayatlarına kaybeden madencileri an

19 Mayıs 2014 Saat: 14:05
Tarihçi Yazar Mustafa Armağan fuardaydı
Tarihçi Yazar Mustafa Armağan fuardaydı

Tarihçi Yazar Mustafa Armağan bu yıl altıncısı düzenlenen Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluştu.Büyük ilgi gören bir söyleşi gerçekleştiren Armağan, sözlerine Soma’da hayatlarına kaybeden madencileri anarak başladı.

Tarihçi Yazar Mustafa Armağan bu yıl altıncısı düzenlenen Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluştu.A Konferans Salonu’nda büyük ilgi gören bir söyleşi gerçekleştiren Armağan, sözlerine Soma’da hayatlarına kaybeden madencileri anarak başladı.Mustafa Armağan daha sonra 1922 – 1928 arasında gerçekleştirilen devrimlerle yaşanan sürece dikkat çeken ve ilgiyle izlenen bir söyleşi gerçekleştirdi.Mustafa Armağan bunun Avrupa’da da kendini Osmanlıdan arındırma süreciyle ortaya çıktığını anlattı. Mustafa Armağan, Avrupa’nın bu çerçevedeki ilk sembol hareketinin Ayasofya’yı kiliseye çevirmek olduğunu kaydetti. Armağan, Ayasofya’nın yeniden ibadete açılmasıyla ilgili olarak hükümete de çağrıda bulundu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız