CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

az bulutlu19.82° C / 19.82° C

az bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Tanıştıkları Otobüs Düğün Araçları Oldu

Kocaeli'nin Derince İlçesi'nde Belediye otobüsünde tanışan çiftinin düğün aracı tanıştıkları 200 numaralı İzmit-Kartal belediye otobüsü oldu.

18 Eylül 2017 Saat: 12:39
Tanıştıkları Otobüs Düğün Araçları Oldu
Tanıştıkları Otobüs Düğün Araçları Oldu

Kocaeli'nin Derince İlçesi'nde Belediye otobüsünde tanışan çiftinin düğün aracı tanıştıkları 200 numaralı İzmit-Kartal belediye otobüsü oldu. Derince Eğitim Araştırma Hastanesi'nde çalışan Müslüm Yıldız ile İlknur Yıldız çifti, bir yolculuk sırasında tanıştıkları belediye otobüsünü gelin arabası yaptı. Araç yaklaşık bir saatte süslenirken, organizasyon firması ilk kez bir belediye otobüsünü gelin arabası olarak süslediklerini söyledi. Gelin arabası gibi süslenen hat 200 otobüsü, konvoy eşliğinde gelin evine gitti. Daha sonra buradan gelini alan damat ve yakınları, gelin arabası olarak kullandıkları otobüsle birlikte konvoy halinde düğün salonuna gitti

Otobüste tanışma hikayesini anlatan damat Müslüm Yıldız, İlknur otobüse binince bavulunu önüme koydu. O an gözlerini gördüm onun, yüzüne baktım ve ondan etkilendim. Türk filmlerindeki gibi aklımdan geçirmeye başladım. Acaba ne söylesem de tekrar gözlerini görsem. Tekrar gözlerine bakmak ve onunla konuşmak için bahane arıyordum. Daha sonra yanıma oturdu. Muhabbet etmek için bahaneler aradım. Sonra muhabbete başladık. Yol boyunca yaptığımız muhabbetten sonra onunla çok fazla ortak yönümüz olduğunu fark ettim. Onunla tekrar karşılaşmak istiyordum. Daha sonraları görüşmek için birbirimizin telefon numaralarını aldık. O günden bu yana da her zaman beraberiz. Sonuç olarak bugün düğünümüz oluyor. dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız