FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

yer yer hafif yoğunluklu yağış19.06° C / 20° C

yer yer hafif yoğunluklu yağış

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

SP'LİLERİN GÜNDEMİ FÜZE KALKANI

Saadet Partisi Körfez İlçe Gençlik kolları haftalık yapılan toplantıda Füze kalkanını konuştu.Saadet Partisi Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Kaymak başkanlığında yapılan haftalık ilçe T

9 Ocak 2013 Saat: 11:28
SP'LİLERİN GÜNDEMİ FÜZE KALKANI
SP'LİLERİN GÜNDEMİ FÜZE KALKANI

Saadet Partisi Körfez İlçe Gençlik kolları haftalık yapılan toplantıda Füze kalkanını konuştu.Saadet Partisi Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Kaymak başkanlığında yapılan haftalık ilçe Toplantısında Gündem Gaziantep, Şanlıurfa ve Kahraman Maraş’a Kurulacak füze kalkanı oldu.İlçe Başkanı Recep Sarıdoğanın da hazır bulunduğu toplantıda konuşan Gençlik Başkanı Abdulkadir Kaymak Gaziantep’te yapılan Ne füze ne Gözyaşı Mitingine Körfez den Gençlik teşkilatından 9 Gençle birlikte katıldıklarını, oradaki heyecanı ve binlerce kalabalığı herkesin görmesini isterdim dedi.

Ülkemizin her karış toprağında dedelerimizin izleri ve kanlarının olduğunu söyleyen Kaymak Dün Fransız’ı, İtalyanı,İngilizi,Ermenisi Rum’u ülkemizi işgale geldiklerinde dedelerimizin balyoz gibi yumruğu ile defolup gitmişlerdir. Bu vatan için Namus için ne kanlar ne canlar verilmiştir. Âmâ Bugün ne acıdır ki o dedelerin torunları tarafından Ülkemiz resmen savaşa sokulmak istenmektedir dedi. Bizde buna engel olmak Ülke insanını uyandırmak için Gazi Antep’te Saadet Partisinin düzenlemiş olduğu mitinge Gençlik olarak iştirak ettiklerini söyleyen Abdulkadir Kaymak Dedelerimizin Çanakkale’ye koştuğu gibi bizlerde Gaziantep’e koştuk ve Ne füze istiyoruz ne Göz yaşı istiyoruz diye haykırarak zulmün karşısında olduğumuzu gösterdik dedi.

Saadet Gençliği Ülke Gençliğine Yeniden Yön Verecek

Kocaeli den 1060 km yani yaklaşık 13 saatlik yolu Ancak karayolu ile Milli Görüş ruhu Gitmeye göze alır diyen İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan Sizi Tebrik ediyorum, davası olmayan, mücadelesini kaybetmiş nesillere, Vatan, Millet sevgisine bu mücadeleniz en güzel örnektir dedi. Saadet Gençliği yeniden Ülkemiz gençliğine yön verecek ve aynı heyecan ve Ruhla mücadele ederek Saadet Partisinin iktidarında kilit rolü oynayacak ve yeniden İnançlı gençlerin yetişmesine öncülük tabiki sizler olacaksınız dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız