CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur15.46° C / 16° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

SP'DE İNCE MESAJLARLA GÖREV DEĞİŞTİ

Saadet Partisinin olaylı kongresinin seçim kurulunca iptali sonrası Genel Merkezden gelen görev tebliğ ile Mehmet Aras, ince mesajlarla partinin anahtarını Sinan Ejderoğluna verdi. SP il kongresinde o

23 Şubat 2013 Saat: 16:06

Saadet Partisi'nin olaylı kongresinin seçim kurulunca iptali sonrası Genel Merkezden gelen görev tebliğ ile Mehmet Aras, ince mesajlarla partinin anahtarını Sinan Ejderoğlu'na verdi.

SP il kongresinde oy kullanan 143 il delegesinin partiye üye olmadıkları gerekçesi ile seçim kurulunca iptal edilen kongre sonrası Mehmet Aras, GİK üyeleri Hasan Bitmez ve Birol Aydın'a yanlış yaptıklar diyerek parti binasının anahtarını Sinan Ejderoğlu'na verdi. Ejderoğlu ise kongrede Başkan Kamalak'a tepki gösteren Aras taraftarlarını babalarına olumsuz davranan evlatlara benzetti.

AYDIN VE BİTMEZ BİZE YANLIŞ YAPTILAR,

Saadet Partisinde iptal edilen kongreni etkileri devam ediyor. Bugün Genel Merkezden gelen görev yazısı sonrası kongreyi kazanan isim Mehmet Aras, "Burdan giden Hasan Bitmez ve Birol Aydın Kocaeli'yi tanımıyor. Bize yine yanlış yaptılar.Kocaelide Hasan Bitmez ve Birol Aydın'ın Kocaelide karşılıkları yok yanlış yaptırıyorlar teşkşilatlara sıkıntı çektiriyorlar" diyerek partinin anahtarını eski il başkanı Sinan Ejderoğlu'na verdi.

KAMALAK'A OLUMSUZ TAVIR SEGİLİYORLAR

Ejderoğlu ise kongrede Genel Başkan'a yapılan tepkiyi sorduğumuz da, "Bazı evlatlar babalarına karşı olumsuz tavırlar sergıleyebılıyor" cümlesi ile Aras destekçileri için asi evlat olarak yorumladı. Ejderoğlu, "Saadet partısınde çekişme olduğu dogrudur. Burada yaşan koltuk değil gerçekten ülkeye sahip çıkma yarısıdır. Kongrede yaşanan genel başkana tepki ise bazı evlatlar babalarına karşı olumsuz tavırlar sergıleyebılıyor" şeklinde konuştu.

ARAS, BİZİM İÇİN ÖNEMLİ TECRÜBE

Ejderoğlu, "Bu yetkiyi güzel şartlarda almak isterdik. Aras teşkilat büyüğümüz abimiz. Yüz kızartıcı durumu olmayan devamlı olumlu katkısı olan büyüğümüz" dedi. Diğer taraftan Aras," Mehmet aras son nefesıne kadar mıullı goruscu bu yola baş koyduk gerekırse başımızı verırır. Bızım başka partımız yok. Son gune kadar mıllı goruscuyuz. Bu davadan gıudenlerı göreceksınız" açıklamasında bulundu.,

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız