FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu23° C / 23° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

SİZİN NELERİ YEMENİZ GEREKTİĞİ, TESPİT EDİLİYOR

Metabolizması bozulan vatandaşlarımızın rahatsızlıklıklarına çözüm bulan Metabolik Balans Testi tedavisi hakkında Türk Diyabet Cemiyeti ve Obezite Vakfı Kocaeli Şubesi Başkanı Dr.Yılmaz Oktay, önemli

10 Mayıs 2013 Saat: 14:48
SİZİN NELERİ YEMENİZ GEREKTİĞİ, TESPİT EDİLİYOR
SİZİN NELERİ YEMENİZ GEREKTİĞİ, TESPİT EDİLİYOR

Metabolizması bozulan vatandaşlarımızın rahatsızlıklıklarına çözüm bulan Metabolik Balans Testi tedavisi hakkında Türk Diyabet Cemiyeti ve Obezite Vakfı Kocaeli Şubesi Başkanı Dr.Yılmaz Oktay, önemli açıklamalarda bulundu.Oktay, metabolizmanın sağlıklı çalışması için bu tedavinin gerektiğini söyledi.

Almanya'da 7 yıl önce 20 yıllık bir çalışma sonucu ortaya çıkan Metabolik Balans Testi, insanın kendi metabolizmasına uygun olarak yemesi gereken besinleri tespit ederek, metabolik hastalıkların önlenmesini sağlıyor. Türk Diyabet Cemiyeti ve Obezite Vakfı Kocaeli Şubesi Başkanı Dr.Yılmaz Oktay, Metabolik Balans Testi'nin bozulmuş insan metabolizmasının tekrar yerine getirilip, sağlıklı bir şekilde çalıştırılması programı olduğunu söyledi. Dr.Yılmaz Oktay, "Bozulmuş olan insan metabolizmasının ayarlarının tekrar yerine getirilip sağlıklı bir şekilde çalıştırılması programıdır." dedi. Metabolik Balans Testi'nin nasıl yapıldığını da anlatan Dr.Oktay "Besinlerin insan metabolizmasına uyumunu tespit etmek için önce kişiden kan alıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız