FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu22° C / 22° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Siyasilerin Kucaklaşmasını İsterdik

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, KOTO Başkanı Murat Özdağ’ı ziyaret ederek Cuma günü Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağı mitinge davet etti. Özdağ, “Gönül istiyor ki siyasi partiler yarın kucaklaşamayacak kadar birb

13 Ekim 2015 Saat: 17:09
Siyasilerin Kucaklaşmasını İsterdik
Siyasilerin Kucaklaşmasını İsterdik

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, KOTO Başkanı Murat Özdağ’ı ziyaret ederek Cuma günü Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağı mitinge davet etti. Özdağ, “Gönül istiyor ki siyasi partiler yarın kucaklaşamayacak kadar birbirlerinden ayrı yollar çizmesinler” dedi

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, bazı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte dün Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Murat Özdağ ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Cuma günü Gebze’de Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağı mitinge KOTO yönetimi ve üyelerini de davet eden Ceyhan, yürüdükleri yolda STK’larla birlikte olmayı istediklerini ifade etti. KOTO Başkanı Murat Özdağ ise ülke olarak yaşanan terör olayları sebebiyle zor günler geçirdiğimizi ifade ederek siyasi partilerinde kucaklaşamayacak kadar birbirlerinden ayrı yollar çizmemesi gerektiğini söyledi.


BU TOPRAKLARIN BEDELİ AĞIR
Türkiye gibi bir coğrafyada yaşamanın bedelinin ağır olduğunu söyleyen Başkan Murat Özdağ, “Türkiye gibi topraklarda yaşıyorsanız bunun kirası, bedeli ağır oluyor. AK Parti bugüne kadar yaptığı mitinglerde STK’lara değer verdiğini hep gösterdi. Ayrıca bundan sonra yapılacak AK Parti mitinglerinin de parti mitingi gibi değil de teröre karşı birlik mitingi gibi olacağını medyadan okuduk. Bu sevindirici bir olay. Ama gönül ister ki siyasi partilerinin hepsinin yarın öbür gün kucaklaşamayacak kadar birbirlerinden ayrı yollar çizmemesi. Çünkü bizim birlikte olmaya ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.


STK’LARLA BİRLİKTE OLMAK İSTİYORUZ
KOTO Başkanı Murat Özdağ’ın ardından konuşan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “7 Haziran genel seçimlerinden sonra ülkemiz bir terör dalgasının içine sokulmaya çalışıldı. Bu terör olaylarının gölgesinde 1 Kasım’da seçime gideceğiz. Partilerin de en önemli organizasyonu mitingler oluyor. Her dönem yaptığımız gibi yine STK’ları önemseyerek tek tek davet ediyoruz. Biz bu yolu yürürken STK’larla beraber olmak istiyoruz” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız