FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Sırf siyaset yapmak için konuşmayız

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu MHP’yi ziyaret etti. Ziyarette konuşan İl Başkanı Aydın Ünlü, “Kocaeli’de büyük projeler yapılıyor. Sırf siyaset yapmak için bu projeleri kötüleyecek açıklamalar yapmayız”

29 Mart 2016 Saat: 12:07
Sırf siyaset yapmak için konuşmayız
Sırf siyaset yapmak için konuşmayız

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu MHP’yi ziyaret etti. Ziyarette konuşan İl Başkanı Aydın Ünlü, “Kocaeli’de büyük projeler yapılıyor. Sırf siyaset yapmak için bu projeleri kötüleyecek açıklamalar yapmayız” diye konuştu

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Zekeriya Özak ve MHP İl Başkan Yardımcısı Sami Acıkök, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimini ziyaret etti. Ziyarette konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli’de büyük projeler yapıldığını kaydetti. Ünlü, “Kocaeli’de MİA, Marmaray gibi çok büyük projeler var. Sırf siyaset yapmak için Kocaeli’nin yararına olacak projeler hakkında negatif konuşmayız” dedi.


HASBİHAL ETMEK İSTEDİK
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, MHP İl Teşkilatı’na yaptığı ziyarette siyasi partilere yapılan ziyaretleri önemsediğini belirtti. Karaosmanoğlu, “Kocaeli’deki siyasi partilerimizi ziyaret ederek onlarla hasbihal etmek istedik. Kentte yapılan projelerle ilgili bilgiler aktarmak istedik. Şehrimizle ilgili düşüncelerimizi paylaşmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.


SİYASETÜSTÜ KONULAR
Ziyaretlerinden ötürü Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve beraberindeki heyete teşekkür eden MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bugünlerde bu tür ziyaretler büyük anlam taşıyor. Siyaset üstü olayların yaşandığı, korku imparatorluğunun kurulmaya çalışıldığı bugünlerde bu tür ziyaretlerin de önemi artıyor. Böyle diyaloglara Kocaeli’nin ve ülkemizin ihtiyacı var” dedi.


BOŞ MUHALEFET YAPMAYIZ
Kocaeli’de büyük projelerin hayata geçirildiğini kaydeden İl Başkanı Aydın Ünlü, kente faydalı olacak projelere asla muhalefet etme gibi bir durumlarının olmadığını ifade etti. Ünlü, “Kocaeli’de MİA gibi Marmaray gibi çok büyük projeler yapılıyor. Bu projeler bizim içinde büyük önem arz ediyor. Sırf siyaset yapmak için kente faydalı olacak projelere boş muhalefet yapmayız. Kocaeli’nin faydasına olacak her projenin arkasındayız” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız