CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

açık14.87° C / 17° C

açık

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

SIĞIRCIK ÖLÜMLERİNDE GİZEM ÇÖZÜLEMEDİ

İzmit’te son 1 aydır devam eden sığırcık ölümlerinin gizemini konusunda uzman laboratuarlar da çözemedi. Sığırcıklarda herhangi bir bakteri veya virüse rastlanmadığı belirtildi. Ölümlerin nedeni bilin

1 Ocak 2013 Saat: 16:35
SIĞIRCIK ÖLÜMLERİNDE GİZEM ÇÖZÜLEMEDİ
SIĞIRCIK ÖLÜMLERİNDE GİZEM ÇÖZÜLEMEDİ

İzmit’te son 1 aydır devam eden sığırcık ölümlerinin gizemini konusunda uzman laboratuarlar da çözemedi. Sığırcıklarda herhangi bir bakteri veya virüse rastlanmadığı belirtildi. Ölümlerin nedeni bilinmiyor.

İzmit’te geçtiğimiz aylardan beri oldukça ilginç bir olay yaşanıyor. Önceleri kent merkezinde değişik noktalarda bulunan ve sayıları 3 veya 5 olan ölü sığırcıların sayısı gün geçtikçe artması ve son zamanlarda onlarcasının ölmesi herkesi korkutmuştu. İl Tarım Müdrürlüğü ve İl Orman ve Su İşleri Müdürlüğü konu ile ilgilenmiş ölü sığırcıklardan yapılan ihbarlar üzerine numuneler almıştı.İstanbul Pendik Veteriner Kontrol ve Araştırma Enstitüsünün raporunda gönderilen ölü sığırcık numunelerinde yapılan testlerde herhangi bir hastalık, salgın, virüs veya mikroba rastlanmadığı yapılan farklı testlerde hiçbir yeni bulguya ulaşılamadığı belirtildi. Hazırlanan raporun önümüzdeki günlerde gelmesi beklenirken, kuşların neden öldüğü konusu hala gizemini koruyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız