FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu20° C / 20° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

SENDİKALAR VE ODALAR İŞ BIRAKTI

DİSK, KESK, TMMOB, TTB ve TDB, Gezi Parkı’yla başlayan protestolara yönelik polisin sert müdahalesi nedeniyle bugün iş bıraktı.Merkez Bankası önünde toplanan emekçiler Ak partiye kadar yürüyüp siyah ç

17 Haziran 2013 Saat: 15:23
SENDİKALAR VE ODALAR İŞ BIRAKTI
SENDİKALAR VE ODALAR İŞ BIRAKTI

DİSK, KESK, TMMOB, TTB ve TDB, Gezi Parkı’yla başlayan protestolara yönelik polisin sert müdahalesi nedeniyle bugün iş bıraktı.Merkez Bankası önünde toplanan emekçiler Ak partiye kadar yürüyüp siyah çelenk bıraktı.

Taksim Gezi Parkı`nda başlayan protestolar nedeniyle süren polis müdahaleleri konusunda ortak bir toplantı yapan DİSK, KESK, TMMOB, TTB ve TDB yöneticileri bir günlük iş bırakma kararı aldı.

Alınan karar gereğince Merkez Bankası önünde toplanan yaklaşık 3 bin kişi Ak partiye doğru bir yürüyüş yaptı.Perşembe Pazarı alanına gelen grup partinin il binası önünde kurulu bulunan polis barikatın önüne geldi.Burada polis barikatı önüne siyah çelenk bırakan grup ardından basın açıklaması yapmak için Cumhuriyet Parkı`nda geldi. KESK Dönem Sözcüsü Murat Harata Cumhuriyet Parkın'da yaptığı basın açıklamasında iktidarı sert bir dille eleştirdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız