CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

sisli16.54° C / 17° C

sisli

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ŞEKER; "TAŞ OCAĞINDA SÜREÇ DEVAM EDİYOR."

Ak Parti İl Teşkilatı tarafından başlatılan nöbetçi vekil uygulamasında sıra Milletvekili İlyas Şeker’deydi.Şeker partinin il binasında gününün büyük bir bölümünü vatandaşların sorunlarını dinlemeye a

10 Şubat 2013 Saat: 13:01
ŞEKER; "TAŞ OCAĞINDA SÜREÇ DEVAM EDİYOR."
ŞEKER; "TAŞ OCAĞINDA SÜREÇ DEVAM EDİYOR."

Ak Parti İl Teşkilatı tarafından başlatılan nöbetçi vekil uygulamasında sıra Milletvekili İlyas Şeker’deydi.Şeker partinin il binasında gününün büyük bir bölümünü vatandaşların sorunlarını dinlemeye ayırırken burada gazetecilerin gündeme ilişkin de sorularını yanıtladı.

Ak Parti İl Teşkilatı tarafından başlatılan nöbetçi vekil uygulamasında sıra Milletvekili İlyas Şeker’deydi. İl binasında vatandaşların sorunlarını dinleyen Okur burada gazetecilere gündeme ilişkin açıklamalarda da bulundu.

Ak parti Kocaeli millet vekili İlyas Şeker Maşukiye’ de kurulması planlanan taşocağıyla ilgili olarak süreç devam ediyor ÇED toplantısı olumlu geçtiği taktirde çalışmalara başlanacağını söyledi.Şeker, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun çevre ye son derece duyarlı bir belediye başkanı olduğunun altını çizerek belediyenin çevre konusunda önemli çalışmalar yaptığını dile getirdi.

Kentsel dönüşüm konusuna da değinen Şeker ; "Kentsel dönüşümü halkımıza anlatın deprem riski büyük olan bir ülkede yaşıyoruz insanlar depreme dayanıksız yapılar da yaşıyor bu durumun önüne geçelim." diyerek sivil toplum kuruluşlarına da çağrıda bulundu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız