CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur14° C / 14° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ŞEHİDİMİZİN ADI ÖLÜMSÜZLEŞECEK

Başiskele Belediyesinin Ocak ayı meclis toplantısında Hikmet Karaslanın Kütahyada şehit olan oğlu Fatih Karaaslanın isminin bir cadde ya da yeni yapılacak büyük bir parka verilmesi konuşuldu. Bir sonr

3 Ocak 2013 Saat: 16:53
ŞEHİDİMİZİN ADI ÖLÜMSÜZLEŞECEK
ŞEHİDİMİZİN ADI ÖLÜMSÜZLEŞECEK

Başiskele Belediyesi'nin Ocak ayı meclis toplantısında Hikmet Karaslan'ın Kütahya'da şehit olan oğlu Fatih Karaaslan'ın isminin bir cadde ya da yeni yapılacak büyük bir parka verilmesi konuşuldu. Bir sonraki mecliste bunun karara bağlanması bekleniyor.Başiskele Belediyesi'nin Ocak ayı meclis toplantısı Hüseyin Ayaz başkanlığında gerçekleşti.

Meclis üyelerinin katılım sağladığı meclis toplansında Meclis Denetleme komisyonu üyeleri seçildi, Ağustos ayı içerisinde belediyenin tatile gireceği ve huzur hakkı payları kararlaştırıldı. Ama meclisin en önemli konusu ise Şehit Er Fatih Karaaslan'ın ismi ölümsüzleşecek olması oldu.

Başiskele Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı dün belediye binası meclis toplantı salonunda gerçekleştirilirken, gündemde 12 madde vardı.

Gündem maddelerinin ardından meclise hitap eden Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, "Hikmet Karaaslan'ın acısını paylaştık. Allah ona büyük sabır versin. Oğlu Fatih Karaaslan'ın ismini yaşatma konusundaki fikirlerimizi bir sonraki meclis toplantısında konuşacağız" dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız