CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu21° C / 21° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

SDKM'NİN TUVALET SAPIĞI YAKALANDI

Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nin kadınlar tuvaletine gizli kamera yerleştiren E.D. yakalandı. Süleyman Demirel Kültür Merkezindeki kadınlar tuvaletine gizli kamera yerleştirirken farkında olmadan k

27 Mart 2013 Saat: 16:19
SDKM'NİN TUVALET SAPIĞI YAKALANDI
SDKM'NİN TUVALET SAPIĞI YAKALANDI

Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nin kadınlar tuvaletine gizli kamera yerleştiren E.D. yakalandı.

Süleyman Demirel Kültür Merkezi'ndeki kadınlar tuvaletine gizli kamera yerleştirirken farkında olmadan kendisini de görüntüleyen E.D. sonunda yakalandı. Sanık E.D. Asayiş Şube Müdürlüğü`ne götürüldü. E.D.'nin ifadesi alınmaya devam ediliyor. Bu arada E.D.'nin zaman zaman yanına gittiği Süleyman Demirel Kültür Merkezi'ndeki kafeteryayı işleten ve olayı duyunca büyük üzüntü yaşayan ağabeyi de kafeteryayı kapattı.

Her gün yüzlerce kişinin girip çıktığı, Şehir Tiyatrosu oyuncu ve çalışanlarıyla birlikte toplam 135 kişinin görev yaptığı, büyük bir kafeteryasının yanı sıra öğrencilerin tiyatro kurslarına da gidip- geldiği Süleyman Demirel Kültür Merkezi'ndeki temizlikçiler gizli kamerayı tesadüfen buldu. Temizlik işçilerinin gizli kamera olduğunu görünce Kültür Merkezi Müdürlüğü tarafından doğrudan polise haber verilmesi yerine, Büyükşehir Belediyesi'nin Hukuk Servisi ve Güvenlik Amirliği'ne verilmesi de eleştiri konusu oldu.

Gizli kameranın tuvalete 18 Mart'ta yerleştirildiğinin belirlendiğini açıklayan bir polis yetkilisi, yüzleri görülen kamera kurbanı mağdurlardan kimlikleri tesbit edilebilenlere çok gizli olarak başvurup onların ifadelerini alacaklarını ve onlara şikayetçi olup- olmadıklarının sorulacağını söyledi. Bu uygulamaya geçilmeden önce halen Süleyman Demirel Kültür Merkezi'ne gidip buradaki tuvaletlerden herhangi birini kullananların, medyada yayınlanan haberlerden öğrendikleri gizli kamera olayı nedeniyle tedirgin olmuş olabilecekleri ifade edildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız