CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

SARAÇ’IN ÇILGIN PROJESİ NE ?

2012 yılını rekorla tamamlayan İzaydaş geride bıraktığımız yıl 33 bin 374 ton atık yakarak 76.5 milyon TL ciroya ulaştı. Ekonomik anlamda kara geçen şirket proje bazında da önemli hamleler yapmaya ha

4 Şubat 2013 Saat: 17:06
SARAÇ’IN ÇILGIN PROJESİ NE ?
SARAÇ’IN ÇILGIN PROJESİ NE ?

2012 yılını rekorla tamamlayan İzaydaş geride bıraktığımız yıl 33 bin 374 ton atık yakarak 76.5 milyon TL ciroya ulaştı. Ekonomik anlamda kara geçen şirket proje bazında da önemli hamleler yapmaya hazırlanıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin en büyük iktisadi kuruluşları arasında yer alan İzaydaş önümüzdeki aylarda büyük bir projeyi hayata geçirmeyi planlıyor.Bu projeyi ‘’çılgın proje’’ olarak nitelendiren İzaydaş Genel Müdürü Muhammet Saraç projeyle ilgili açıklama yapmaktan kaçınırken yaptığımız araştırmalara göre proje kapsamında İzaydaş’ın kurulu bulunduğu tepenin etrafına dev güneş piramitleri yerleştirilecek ve burada elektrik üretimi yapılacak.İzaydaş Genel Müdürü Muhammet Saraç’ı oldukça heyecanlandıran bu proje bakalım kamuoyunda nasıl yankı bulacak onu da önümüzdeki süreçte bekleyip göreceğiz.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız