FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur26.11° C / 27° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

SANTEK'İ TÜYAP DÜZENLEYECEK

Santek 2016 - 3. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi'nde Kocaeli Sanayi Odası (KSO),Doğu Marmara Kalkınma Ajansı destekleri ile sanayi ve teknoloji sektörünün buluşma noktası

11 Haziran 2015 Saat: 13:53
SANTEK'İ TÜYAP DÜZENLEYECEK
SANTEK'İ TÜYAP DÜZENLEYECEK

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından 26- 29 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenecek Santek 2016 - 3. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi'nde Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı destekleri ile sanayi ve teknoloji sektörünün buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.

Kocaeli başta olmak üzere Doğu Marmara Bölgesindeki Endüstrilerin tüm yeniliklerinin aynı çatı altında sergileneceği fuar,  katılımcılar ve ziyaretçiler açısından büyük bir önem taşıyor. Santek 2016 Fuarı kapsamında Dış Ticaret Müsteşarlığı aracılığı ile Fuarı ziyaret edecek özel alım gruplarının yanı sıra Balkanlar, Orta Asya Cumhuriyetleri ve Avrupa’dan, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz ve Güney Doğu Anadolu bölgelerinden fuara gelecek olan heyetlere ev sahipliği yapmak için tanıtım ve pazarlama faaliyetleri hızla devam ediyor.

Fuarın kapsamı; Demir Çelik ve Demir Dışı Metaller, Gıda, Plastik ve Ambalaj, Otomotiv, Otomotiv Sanayi ve Otomotiv Yan Sanayi Kozmetik, Boru, Vana, Pompa, Boya ve Kimya, Kozmetik ve Temizlik ürünleri, Madeni Yağlar, Makine, Otomasyon ve Elektrik Teknolojileri Elektrik Elektronik, Temizlik Ürünleri, Ambalaj, Mutfak ve Banyo Ürünleri, Makine ve Kalıp, Klima ve İklimlendirme, Yapı Malzemeleri, Mutfak ve Banyo Ürünleri, Yapı Teknolojileri, Ahşap Ürünleri, Mobilya ve Dekorasyon v.b ürünleri, Lojistik Destek ve Depolama gibi başlıklardan oluşuyor.

Kocaeli Ticaret Odası ve Kocaeli Sanayi Odası ile yapılan protokol üzerine, Tüyap Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan SANTEK 2016 Fuarı Basın Toplantısı; 15 Haziran 2015 Pazartesi günü saat 09.30’daKocaeli Ticaret Odası Sosyal Tesisleri’nde düzenlenecektir.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız