FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu20.23° C / 23° C

parçalı az bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

SANTEK İçin Geri Sayım Başladı

26-29 Mayıs tarihlerinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan SANTEK 2016 Fuarı için geri sayım başladı.

17 Mayıs 2016 Saat: 11:29
SANTEK İçin Geri Sayım Başladı
SANTEK İçin Geri Sayım Başladı

26-29 Mayıs tarihlerinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan SANTEK 2016 Fuarı için geri sayım başladı.

TÜYAP Fuarcılık Grubu tarafından Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) işbirliğinde 26-29 Mayıs tarihlerinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde üçüncüsü gerçekleşecek olan SANTEK 2016 Fuarı için geri sayım başladı. Fuar öncesi Wellborn Luxury Otel’de düzenlenen tanıtım toplantısına TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mustafa Ayhan ve TÜYAP Bölge Başkanı Gökalp Gökdemir katıldı.

 

HEDEF 30 BİN KATILIMCI

Bilgilendirme toplantısında ilk olarak söz alan TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, "SANTEK 2016 fuarımızda, 25 bin metrekare kapalı sergileme alanında 250 firma ve firma temsilciliğini, 30 bin profesyonel ziyaretçi ile buluşturmayı hedefliyoruz. SANTEK 2016, 3’üncü Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı’nda; üretim makineleri ve imalat endüstrisi, enerji, elektrik,elektronik,otomasyon, otomotiv ve yan sanayi, liman, tersane ve gemi sanayi, demir çelik ve demir dışı metalle, yapı malzemeleri ve teknolojileri, iş ve inşaat makineleri ana konu başlıkları altında gruplanmış ülkemizin alanında en önde gelen 250 firma ve firma temsilciliğini, 30 bin profesyonel ziyaretçi ile buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

 

YENİ PAZAR POTANSİYELİ

Alagöz konuşmalarını şöyle sonlandırdı: "Sergileme alanında, kendi sektörlerinin en önde gelen firmalarını bir arada görme,ürünlerin gelişimini takip etme imkanına sahip olacaklar. Yabancı işadamı heyetleri ikili iş görüşmeleri gerçekleştirecek. Düzenlenecek etkinliklerde sektör ilgilileri bir araya getirilecek. Türk İmalat Sanayisi için 600 milyon avroluk yeni pazar potansiyeli tanıtılacak. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tedarik görüşmeleri yapacak ve inşaat mühendisleri SANTEK’te buluşacak.” Alagöz’ün ardından söz alan KOTO Başkanı Murat Özdağ, "Bizim için önemli olan fuarlardaki sürdürülebilirlik. Küresel ekonomide söz sahibi olmak için üretim ve bilgi teknolojilerinde yoğunlaşmak gerekiyor. Tanıtım ve pazarlama bu konuda önem arzediyor. Gelen ziyaretçilerimizin aynı gün içerisinde fuar ziyareti yapabilme, ziyaret ettiği stantın gün içerisinde fabrikasını ziyaret edebilme şansına sahip. Bilişim vadisinin geleceği için önemli bir fuar olacak.”diye konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız