CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur7° C / 7° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

SANAYİCİ VE ÜNİVERSİTE ORTAK ÇALIŞACAK

Kocaeli ve Türkiye’nin sanayi alanında önemli dinamiklerinden olan İMES Organize Sanayi Bölgesi ile Kocaeli Üniversitesi arasında, bölgenin bilim ve teknolojiyle kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla “

9 Nisan 2013 Saat: 18:17
SANAYİCİ VE ÜNİVERSİTE ORTAK ÇALIŞACAK
SANAYİCİ VE ÜNİVERSİTE ORTAK ÇALIŞACAK

Kocaeli ve Türkiye’nin sanayi alanında önemli dinamiklerinden olan İMES Organize Sanayi Bölgesi ile Kocaeli Üniversitesi arasında, bölgenin bilim ve teknolojiyle kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla “Üniversite- Sanayi İşbirliği Toplantısı” gerçekleştirildi. Bölge sanayisi için ilk olan toplantıda sanayicilere yatırım ve danışmanlık konusunda konferans verildi.

Sanayi bölgesi olan Kocaeli’de çok önemli olan “Üniversite- Sanayi İşbirliği” kapsamında İMES Organize Sanayi Bölgesi ile Kocaeli Üniversitesi, firmalar ve yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduğu bir toplantı gerçekleştirdi. İMES OSB Bölge Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen toplantıya Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Demirci, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyeleri, İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı Süheyl Erboz, Başkan Vekili İrfan Küçükay, Yönetim Kurulu Üyelerinden Ahmet Tokkan ve İMES OSB yatırımcıları katıldı.Toplantıda konuşan Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu, araştırma üniversiteleri arasında 23. Sırada yer aldıklarından bahsetti.Kocaeli Valisi Ercan Topaca da sanayinin geldiği noktayı İMES OSB’nin açıkladığını dile getirdi.İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı Süheyl Erboz ise organize sanayi bölgesinde bulunan firmalar hakkında Kocaeli üniversitesi öğretim görevlilerini slayt gösterimi ile bilgilendirdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız