FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

sağanak25.62° C / 27° C

sağanak

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Ekonomi

Safir Konutları Sahiplerine Tanıtıldı

Yelkent Yapı’nın Yenikent’te yapacağı Safir Konutları’nın tanıtım ve lasnman toplantısı daire alacak ailelerin geniş katılımıyla gerçekleşti

6 Haziran 2016 Saat: 09:10
Safir Konutları Sahiplerine Tanıtıldı
Safir Konutları Sahiplerine Tanıtıldı

Yelkent Yapı’nın Yenikent’te yapacağı Safir Konutları’nın tanıtım ve lasnman toplantısı daire alacak ailelerin geniş katılımıyla gerçekleşti

Geçtiğimiz Mart ayında Derince Belediyesi’nin Yenikent Mahallesi’ndeki 25 dönümlük arazisinin ihalesini 25 milyon artı KDV ile AK Parti Körfez eski İlçe Başkanı Engin Koyun’un firması Yelkent İnşaat kazanmıştı. İhaleyi kazanan Engin Koyun çalışmalarını hızlandırarak 25 dönümlük alana sahip alanda 508 daireyi kapsayacak şekilde modern mimari yapıya sahip, kapalı ve açık otoparklar, geniş yeşil alanlar, bayan ve genel yüzme havuzları, spor salonu, sauna, hamam sosyal tesislerin bulunduğu, Safir Konakları projesinin tanıtım ve lansman toplantısı geniş bir katılımla Grand Körfez Otel’de gerçekleştirildi.


ÇEKİLİŞ DÜZENLENDİ
Toplantıda daire alacak ailelerin yanı sıra Yelkent Yapı Yönetim Kurulu üyeleri, Kocaelispor eski başkanlarından Mustafa Ekşi, Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe de yer aldı. Programda katılımcılar arasından 10 kişinin yüzde 10 indirim hakkı kazandığı bir de çekiliş düzenlendi. Çekilişin tamamlanmasının ardından tekrar 10 kişi için çekiliş yapıldı ve toplamda 20 kişi yüzde 10 indirim kazandı.

 

ÖRNEK BİR PROJE

Programda konuşan Yelkent Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Engin Koyun, “Yelkent firmamız Bakiler ve Koyun ailelerinin bir araya gelmesiyle kurulan bir firmadır. Firmamız birçok yerde önemli projelere imza atmıştır. Bu projeyle inanıyorumki ilimizin ve bölgemizin en önemli projesine imza atacağız. Halkımız oldukça fazla projeye ilgi gösterdi. Şuanda elimizde satılık dahi kalmadı. Yenikent bölgesinde yapacağımız bu projeyi aramızda bulunan değerli dostlarımızla gerçekleştireceğiz. Bugüne kadar mahcup olmadık. İnanıyorum ki bu projeden de alnımızın akıyla çıkacağız. Bu projenin ilimize örnek bir proje olacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.


25 dönümlük bu arazinin ihalesini, 25 milyon TL artı KDV ile AKP Körfez eski İlçe Başkanı Engin Koyun kazanmıştı.

 

 

AMACIMIZ YALNIZCA
TİCARET DEĞİL

Engin Koyun’un ardından Safir Konakları ile ilgili tanıtım yapan Yelkent Yapı Tasarım ve Projeler Müdürü Mahmut Koyun, “Projedeki amacımız insanlara bir hayat ve konforlu yaşayabileceği bir alan sunmaktır. Kadınlar için ve çocuklar için sosyal hayatlarını genişletebileceği alanlar yarattık. Bu projeyi daha sade de yapabilirdik; bu ticaret olarak bizim için daha iyi olabilirdi ancak biz insanlara mutlu olacakları işler yapmak istiyoruz. Projelerimiz ağırlıklı olarak Derince ve Yenikent’te bulunuyor. İnşallah burada daha birçok işler yapacağız. İşimizi iyi yapmamız halkımızın bizim projelerimize gösterdiği ilgiden de anlaşılmaktadır. Bizim projelerimizde beklemek olmaz. Projelerimizi vadettiğimiz süreden daha erken sürelerde teslimatını yapıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız