CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu7° C / 7° C

parçalı az bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

RESMİ TÖRENLERE GİTMEYİŞİNİ AÇIKLADI

CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, il yönetiminin Körfez İlçe yönetimi ile birlikte yaptığı kurul toplantısı öncesi il binasında örgüt çalışmaları ve güncel konularla ilgili değerlendirme yaptı. Kuşkan açı

20 Mart 2013 Saat: 16:55
RESMİ TÖRENLERE GİTMEYİŞİNİ AÇIKLADI
RESMİ TÖRENLERE GİTMEYİŞİNİ AÇIKLADI

CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, il yönetiminin Körfez İlçe yönetimi ile birlikte yaptığı kurul toplantısı öncesi il binasında örgüt çalışmaları ve güncel konularla ilgili değerlendirme yaptı. Kuşkan açıklamasında emeklilerle birlikte olarak uzmanlar eşliğinde onları bilgilendireceklerini belirtti.

CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, il yönetiminin Körfez İlçe yönetimi ile birlikte yaptığı kurul toplantısı öncesi il binasında örgüt çalışmaları ve güncel konularla ilgili değerlendirme yaptı. Kuşkan açıklamasında toplantıda körfez örgütünü masaya yatıracaklarını belirtti.

Emekliler için bilgilendirme toplantısı yapacaklarını ifade eden kuşkan, halk eğitim merkezinde düzenlenecek olan programa genel merkezden de katılımın olacağını ifade etti.

Kenti izlediklerini, Namazgah Barajı’na gölet demeye devam edeceğini ifade eden Kuşkan, resmi törenlere gitmeme nedenini de açıkladı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız