FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

hafif yağmur14.54° C / 14.54° C

hafif yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Protokolü Bozdular

Vali Güzeloğlu’nun huzurunda siyasi partilerin il başkanları tarafından imzalanan Yürüyüş Yolu ve Fethiye Caddesi gibi alanlara bayrakların asılmaması hakkındaki protokol bozuldu. Çok sayıda parti Yürüyüş Yolu’na bayrak astı.

5 Mayıs 2015 Saat: 14:04
Protokolü Bozdular
Protokolü Bozdular

Vali Güzeloğlu’nun huzurunda siyasi partilerin il başkanları tarafından imzalanan Yürüyüş Yolu ve Fethiye Caddesi gibi alanlara bayrakların asılmaması hakkındaki protokol bozuldu. Çok sayıda parti Yürüyüş Yolu’na bayrak astı

7 Haziran seçimleri nedeniyle Vali Hasan Basri Güzeloğlu, partilerin il başkanlarıyla birlikte seçim yasaklarıyla ilgili toplantı düzenlemişti. Toplantıda vatandaşların sosyal hayatlarını yoğun olarak geçirdiği bölgelere bayrak ve flama asılmasının yasaklandığını bildiren Güzeloğlu “Yürüyüş Yolu gibi Fethiye Caddesi gibi vatandaşlarımızın günlük ve sosyal hayatlarını yoğun olarak geçirdiği bölgelere siyasi partilerimiz bayrak ve flamalarını asamayacak” demişti. Güzeloğlu huzurunda tüm siyasi partilerin il başkanları protokol imzalamıştı ancak kimi partiler protokolü bozdu. HDP, MHP ve CHP Yürüyüş Yolu’nu bayraklarla donattı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız