FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu25° C / 25° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Prof.Güneş’e önemli görev

Kocaeli Milletvekili, CHP Parti Meclisi üyesi Prof.Dr.Hurşit Güneş, siyaset kariyerindeki en önemli görevi üstlendi. 62 nci hükümetin proramı üzerinde CHP Grubu adına Meclis’te Hürşit Güneş konuşacak.

1 Eylül 2014 Saat: 10:21
Prof.Güneş’e önemli görev
Prof.Güneş’e önemli görev

KILIÇDAROĞLU GÖREVLENDİRDİ

Ahmet Davutoğlu Başbakanlığında kurulan yeni Hükümetin programı, bugün Meclis’te okunacak.  Anayasaya göre, hükümet programının okunmasından iki tam gün sonra Meclis’te program üzerinde tartışmalar yapılacak. Meclis’te grubu bulunan muhalefet partilerinin, hükümet programı hakkında 1 saatlik konuşma hakkı bulunuyor. Genellikle bu konuşmalar muhalefet partilerinin Genel Başkanları yapıyor. Ancak, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 62 nci hükümetin programı hakkında konuşmayacağını açıkladı. Parti adına bir saatlik konuşma görevini Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş’e verdi.

İKİ GÜN ÇALIŞACAK

Prof.Hurşit Güneş, böylelikle tarihi bir görev üstlenmiş oldu. Başbakan Davutoğlu bugün hükümet programını okurken, Güneş bol bol not tutacak. Daha sonra iki gün tarihi konuşma için ders çalışacak. Güneş, Perşembe günü Meclis kürsüsünde 1 saat CHP grubu adına 62 nci Hükümetin programını eleştirecek. Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, kendi akademik kariyerinin de  özelliği nedeniyle,  özellikle ekonomik konuların üzerinde duracak. Kılıçdaroğlu’nun, hükümet programı üzerinde parti adına konuşma görevini Güneş’e vermesi, O’na olan güveninin de açık kanıtı kabul ediliyor

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız