KOCAELİ
Namaz Vakitleri

İmsak05:21
Güneş06:47
Öğle12:58
İkindi16:16
Akşam18:56
Yatsı20:15
çağıngöz
konakkkkkk
KOCAEL TIPPP
FREKANS
Breau

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur5° C / 5° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

tuana
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
Kızılkaya

Güncel

Polis Müdürleri Şark Yolcusu

Kocaeli emniyet müdürlüğü bünyesinde görev yapan 4 polis müdürünün şark tayini çıktı.Terfi bekleyen bazı müdürler ise terfi ettirilemedi. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nde terfi ve şark hizmeti görevlendi

2 Temmuz 2014 Saat: 13:52
Polis Müdürleri Şark Yolcusu
Polis Müdürleri Şark Yolcusu

Kocaeli emniyet müdürlüğü bünyesinde görev yapan 4 polis müdürünün şark tayini çıktı.Terfi bekleyen bazı müdürler ise terfi ettirilemedi.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nde terfi ve şark hizmeti görevlendirmeleri açıklandı.4 polis müdürü şark hizmetine giderken, 2.Sınıf emniyet müdürleri 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi ettirildi.Terfi bekleyen bazı müdürlerin ise terfileri yapılmadı.

TERFİ BEKLEDİLER AMA OLMADI

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nde beklenen terfiler açıklandı.2.Sınıf emniyet Müdürleri Adnan İmamoğlu, Ali Öztürk, Hakan Başkal, Erdoğan Taşdemir ve Taşkın Geçer 1.Sınıf Emniyet Müdürü olarak terfi ettirildi.Diğer sınıflarda terfi bekleyen 3.ve 4.Sınıf emniyet müdürleri ise beklenilenin aksine terfi ettirilmedi.Ayrıca 20 komiser yardımcısı komiserliğe, komiser rütbeli polisler ise başkomiserliğe terfi ettirildi.Amir rütbesinde olan ve 4.Sınıf emniyet müdürlüğü bekleyen polisler ise terfi ettirilmedi.

4 MÜDÜRE ŞARK YOLU

Temmuz ayına sarkan terfi açıklamalarının yanı sıra bazı polis müdürlerinin de şark tayinleri çıktı.Emniyet Müdür Yardımcısı 2.Sınıf Emniyet Müdürü Bilal Boğaz, 3.Sınıf Emniyet Müdürü Özel Güvenlik Şube Müdürü Şenol Toplu, 4.Sınıf Emniyet Müdürü Çocuk Şube Müdürleri Hasan Hüseyin ve Bülent Atasever’in şark tayinleri çıkarken, 3.Sınıf Emniyet Müdürü ve Emniyet Müdür Yardımcısı Vekili Kıvanç Demir ise İstanbul’a tayini çıktı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız