FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu21° C / 21° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Petrol-İş Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'a Ziyaret

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve milletvekillerinden oluşan heyet, Petrol-İş Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ı sendika genel merkezinde ziyaret etti.

25 Ağustos 2016 Saat: 13:51
Petrol-İş Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'a Ziyaret
Petrol-İş Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'a Ziyaret

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, AK Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet İpşiroğlu'dan oluşan heyet Petrol-İş Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ı sendika genel merkezinde ziyaret etti.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Ak Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet İpşiroğlu'dan oluşan heyet Petrol-İş Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ı sendika genel merkezinde 24 Ağustos 2016 Çarşamba günü ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Toplantı heyet i Genel Başkana hediye sundu. Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar da bu nezaket dolu ziyaretlerinden dolayı Ak Partili heyete teşekkürlerini iletti ve bu jeste Petrol-İş 65. yıl prestij albümünü takdim ederek karşılık verdi.

Ayrıca; Avusturya'nın en büyük sendikalarından biri olan ProGe ile yapılan, darbe girişimini kınayan ortak deklarasyon ve Brezilya Kimya İşçileri Sendikası ile yapılan görüşmeler neticesinde, ilgili sendikanın Yönetim Kurulunca Türkiye'deki darbe girişimini kınayan bir metnin imza altına alındığı aktarılarak, bu metinler bir dosya halinde heyete takdim edildi.

Ülkemizde yaşanan darbe girişimi sonrasında alınan önlemlerle ilgili olarak; masumiyet karinesine dikkat edilmesi, suçlu ile suçsuzun ayrılması noktasında azami özenin gösterilmesi, özellikle suçlu olduğu kesinleşmemiş masum çalışanların işlerinden edilerek toplumsal bir mağduriyet yaratılmaması noktasında sendikanın görüşleri ifade edildi.

Kocaeli'den gelen heyete sendika genel başkanı Ali Ufuk Yaşar ayrıca kendisini ziyaret eden heyete sendikalar ve tüm sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerinin önemi ve fikirlerine itibar edilmesi, ulusal ve uluslararası platformda belirleyici rol oynayabilen sivil toplum kuruluşlarının görüşlerinin dikkate alınması gerektiğini de belirtti

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız