CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu20.94° C / 22° C

parçalı az bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Ekonomi

Pekdemir, Semt Kocaeli ile Türkiye’nin “En İyileri” arasında…

Pekdemir İnşaat Semt Kocaeli ile Sign Of The City Awards 2017’de 2 kategoride de finale kaldı! Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir son gelişmeyi Kocaeli TV mikrofonlarına anlattı.

14 Kasım 2017 Saat: 20:03
Pekdemir, Semt Kocaeli ile Türkiye’nin “En İyileri” arasında…
Pekdemir, Semt Kocaeli ile Türkiye’nin “En İyileri” arasında…

Pekdemir İnşaat’ın, konutta “yeni lüks” kavramına öncülük eden projesi Semt Kocaeli, Gayrimenkul Sektörü’nde Türkiye’nin en önemli ödüllerinden Sign Of The City Awards 2017’de, katıldığı 2 kategoride de finale yükselme başarısı elde etti. Türkiye ve KKTC’den önde gelen 68 inşaat firmasının 155 projeyle yarıştığı Sign Of The City Awards 2017’de, Semt Kocaeli inşaatı devam eden projeler “En İyi Konut” Kategorisi’nde, zirvedeki 4 proje arasında yer aldı. Semt Kocaeli, inşaatı devam eden projeler “En İyi Pazarlama Kampanyası” Kategorisi’nde de finale kalan ilk 5 proje arasına seçilmeyi başardı.  

 

Pekdemir İnşaat’ın inşaatını ve satışını sürdürdüğü, toplam 280 daireden oluşan Semt Kocaeli Projesi, konutta lüks anlayışını farklılaştıran yalın ve prestijli tarzıyla, Türk Gayrimenkul Sektörü’nün zirvesinde yerini aldı. Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarının, metropoller başta olmak üzere Türkiye ve KKTC’deki en iddialı projeleriyle katıldıkları Sign Of The City Awards 2017’de, Kocaeli’yien yeni projesi Semt Kocaeli ile temsil eden Pekdemir İnşaat, yarışmaya katıldığı her iki kategoride de,finale kalma başarısı gösterdi.

 

Sign Of The City Awards’ın, Türkiye’de inşaat sektörünün gelişmesine ışık tutan, çok önemli ve saygın bir organizasyon olduğunu vurgulayan Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “Semt Kocaeli’nin, bu yıl katıldığımız iki kategoride birden, onlarca çok değerli ve başarılı proje arasından finale yükselmiş olması, Kocaeli’de standartlarımızı Türkiye’nin süper ligine yükselttiğimizin önemli bir göstergesidir. Ülkemizin önde gelen inşaat firmalarının, büyük metropollerimiz, KKTC ve hatta yurt dışındaki projeleriyle yarıştığı böylesi dev bir organizasyonda, Kocaeli adını finale yazdırmak, bize gurur ve mutluluk verdi. Bu başarıda, tüm değerli çalışma arkadaşlarımızın emeği ve çabası kadar, her projemizde güvenlerini ve desteklerini yanımızda hissettiğimiz değerli müşterilerimizin de çok önemli katkısı olduğuna inanıyoruz” dedi.

3 aşamalı, zorlu bir yarış…

Sign Of The City Awards 2017’de yarışmaya 1 Ocak 2012 ile 11 Ağustos 2017 tarihleri arasında tamamlanmış ya da yapım aşamasında olan projeler katıldı. Türk tasarımcı, müteahhit ve geliştiricilerin bu yıl yurtdışındaki projeleriyle de katılabildikleri yarışmada, 28 Kasım’da gerçekleştirilecek Ödül Töreni ile 5 ana kategoride, 24 ödül dağıtılacak. Sign Of The City Awards değerlendirmeleri ve seçim işlemi 3 aşamada gerçekleştiriliyor. Başvurular tamamlandıktan sonra, başvuruların tam ve eksiksiz olduğu ve kategori kriterlerine uygunluğu değerlendiriliyor ve teknik eleme gerçekleştiriliyor. Teknik elemeyi geçen projeler arasında, alanlarında uzman olan jüri üyeleri tarafından değerlendirme yapılıyor ve finalistler belirleniyor. Finale kalan projeler, bütün jüri üyelerinin değerlendirmesine sunuluyor. Değerlendirme sonucunda her kategoriden bir proje Sign Of The City Ödülü’ne hak kazanıyor.

 

Kandıra Yolu üzerinde Yahya Kaptan’a komşu, yeşille mavinin kucaklaştığı oksijen deposu Çayırköy’de, Pekdemir İnşaat tarafından, Haziran ayında inşaatına başlanan Semt Kocaeli’de, toplam 280 dairenin yer aldığı 15 bloğun inşaatı rekor hızla ilerliyor. Projede, Nisan ayındaki lansmanla başlayan daire satışları, fırsatı kaçırmak istemeyenler için, cazip ödeme koşullarıyla sürüyor.Pekdemir İnşaat tarafından, inşaatı 22 ayda tamamlanarak, dairelerin 2019 yılı Mart ayından itibaren teslim edileceği açıklanan Semt Kocaeli Projesi, şehir merkezine 10 dakika, Yahya Kaptan’a 4 dakika mesafede, Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü ile Kocaeli’nin 3. köprü ve havalimanı bağlantısına sadece 1,5-2 km uzaklıkta,çok cazip bir lokasyonda yer alıyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız