CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

az bulutlu19.82° C / 19.82° C

az bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

PARTİDEN DEĞİL GÖREVDEN İSTİFA ETTİM

13 Şubat 2013 tarihinde istifasını açıklayan eski il başkanı Abdülkadir Ceylan Sarı ’nın ardından yeni il başkanı’nın kim olacağı merakla bekleniyordu. Abdülkadir Ceylan Sarı ’nın istifasının ardınd

20 Şubat 2013 Saat: 10:28
PARTİDEN DEĞİL GÖREVDEN İSTİFA ETTİM
PARTİDEN DEĞİL GÖREVDEN İSTİFA ETTİM

13 Şubat 2013 tarihinde istifasını açıklayan eski il başkanı Abdülkadir Ceylan Sarı ’nın ardından yeni il başkanı’nın kim olacağı merakla bekleniyordu.

Abdülkadir Ceylan Sarı ’nın istifasının ardından 6 gün sonra yeni il başkanı olarak DYP İzmit İlçe Başkanı Murat Süer ‘in İl Başkanı Olarak atandığını öğrenildi.

PARTİDEN DEĞİL GÖREVDEN İSTİFA ETTİM

Yaklaşık 14 ay önce atama ile göreve gelen ilimizde aktif faaliyette bulunamayan Doğru yol Partisi’ni yeniden canlandırmaya çalışan Abdülkadir Ceylan Sarı görevinden istifa ettiğini açıklamıştı. Sadece başkanlık görevinden istifa eden Sarı istifa nedenlerini sıraladı.

BİREYSEL AMAÇLA ÇALIŞMADIM

Aralık’ın ikinci yarısı atamasının gerçekleştirildiğini fakat sağlıklı yönetim oluşturmak adına 22 Ocak’a kadar çalışma yaptığını vurgulayan Sarı “ Hiçbir zaman bireysel bir amaçla çalışmadım” dedi

YENİ İL BAŞKANI MURAT SÜER

2012 Nisan ayında İzmit İlçe başkanlığına atanan DYP İzmit İlçe Başkanı Murat Süer, DYP Kocaeli İl Başkanı olarak atandığının bilgisini elde ettik. DYP ‘nin çiçeği burnunda İl Başkanı Murat Süer siyasi arena da ne gibi yeni söylemler ve nasıl bir siyasi çizgi içinde hareket edeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız