FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

açık19.06° C / 20° C

açık

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

PANKARTA İZİN VERİLMEDİ...

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2012-2013 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni Baki Komsuoğlu Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.Fakülteye bağlı Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Radyo Televizyon

27 Haziran 2013 Saat: 14:05
PANKARTA İZİN VERİLMEDİ...
PANKARTA İZİN VERİLMEDİ...

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2012-2013 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni Baki Komsuoğlu Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.Fakülteye bağlı Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Radyo Televizyon, Görsel İletişim ve Reklamcılık Bölümlerinden 533 öğrenci mezuniyet sevincini yaşadı.

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2012-2013 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni Baki Komsuoğlu Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.Törene Rektör Yardımcısı Prod.Dr.Hasret Çomak, Ayşe Sevim Gökalp, İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Füsun Alver, öğretim üyeleri, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. Fakülteye bağlı Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Radyo Televizyon, Görsel İletişim ve Reklamcılık Bölümlerinden 533 öğrenci emzuniyet sevincini yaşadı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan törende açılış konuşmasını Rektör Yardımcısı Hasret Çomak yaptı.Çomak, öğretmenlere nasihatte bulundu daha pratik eğitimler verin dedi.Konuşmaların ardından ilk olarak Gazetecilik Bölümü'nin 1.ve 2.örgün eğitiminde okuyan öğrencileri, mezuniyet belgeleri verilmesi için sahneye davet edildi.Daha sonra tüm bölüm öğrencileri sahneye çıkarak diplomalarını aldı.Diplomalarını alan öğrenciler taksim gezi parkı olaylarını protesto etti, slogan attı. Mezun olan 533 iletişim fakültesi öğrencileri daha sonra yemin ederek 10.yıl marşı eşliğinde kep attı. Daha sonra sahneye çıkan Halkla İlişkiler Bölümü öğrencileri de sahnede "Mustafa Kemal'in Askerleriyiz" sloganı attılar.Radyo Televizyon Bölümü öğrencileri de sahnede "Her Yer Taksim Her Yer Direniş" sloganı atarak gaz maskelerini fırlattılar.Belgelerini almak sahneye çıkan Görsel Tasarım Bölümü öğrencileri de aynı sloganı atarken sahnede "Duran adam" eylemi yaptılar.

[KGVID]http://kocaelitv.com.tr/wp-content/uploads/2013/06/ıletısımde-yb.webm[/KGVID]

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız