FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu17° C / 17° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Özkar Yeniden Başkan Seçildi

S.S Good Year 4 No’lu Taşıyıcılar Kooperatifi 4’üncü Olağan Genel Kongresinde mevcut başkan İsmail Özkar güven tazeledi

26 Mart 2016 Saat: 18:41
Özkar Yeniden Başkan Seçildi
Özkar Yeniden Başkan Seçildi

S.S Good Year 4 No’lu Taşıyıcılar Kooperatifi 4’üncü Olağan Genel Kongresinde mevcut başkan İsmail Özkar güven tazeledi

S.S Good Year 4 No’lu Taşıyıcılar Kooperatifi 4’üncü Olağan Genel Kongresini Başiskele’de ki kooperatif binasında gerçekleştirerek yeni başkanı ve yönetim kurulunu belirledi. Kongreye Trabzonlular Derneği Başkanı Sami Durmuşoğlu, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı, Kocaeli Esnaf, Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Faruk Demir ve kooperatif üyeleri katılım gösterdi. Kongrede oluşturulan divanda, divan başkanlığını Emre Yusuf Çalışkaner yaparken, kâtip Bekir Şal ve oy toplama görevini de Şenol Öztonga üstlendi.  113 üyeye sahip kooperatifte yapılan açık oylama sonucu 112 oy ile üç senedir başkanlık görevini gerçekleştiren mevcut başkan İsmail Özkar yeniden başkan seçildi.


TEK ADAY
Kongrede konuşan S.S Good Year 4 No’lu Taşıyıcılar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Özkar, “Bugün burada tek aday çıkardığımız için çok mutluyum. Bizim yönetimimizde ki her arkadaşımız üzerine düşen görevi yapmaktadır. Burada herkes her şey söyleyebilir ancak doğruları söylemek şartıyla. Ben hep içinizde oldum ve sizinle beraber olmak için uğraştım. Üç senedir kimseyle bir problem yaşamadık. Bir tartışma yaşadıysak o da işlerle ilgilidir. Bu önemli değil benden yana tüm haklar helal olsun” açıklamasında bulundu.


NÖBET DEĞİŞİMİ
Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın kooperatife büyük yardımları olduğunu belirten Başkan Özkar, “Ben sizden şunu istiyorum. Yaptığım işlerin doğrusuna doğru yanlışına yanlış deyin. Ben karar alırken her şeyi inceliyorum ama sonucunda gelip size soruyorum çünkü çalışan sizlersiniz. Ben muhtarlıktan gelen biriyim ama asıl mesleğim şoförlüktür.  O yüzden sizin derdinizi sıkıntınızı her açıdan anlıyorum, bundan emin olun. Yönetici arkadaşlarımızın hepsi burada görevini yaptı yapıyor da. Bazılarında değişiklik yaptık evet ama bu bir nöbet değişimidir ardında başka bir sebep yoktur” şeklinde konuştu.


YÖNETİM KURULU LİSTESİ
İsmail Özkar başkanlığında, Yusuf Öztürk, Eyüp Yalçın, Osman Durmuş, Kadir Sezer, Veysel Altuntaş, Ahmet Yılmaz, Süleyman Soydaş, Hanefi Yılmaz

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız