CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu21° C / 21° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ÖZKAR MUHTARLIĞI BIRAKIYOR

Mart 2014 yılında yapılacak yerel seçimde yeniden muhtarlığa aday olmayı düşünmeyen İsmail Özkar, siyasete de girmeyi düşünmediğini ifade ediyor. Kocaeli genelinde geniş bir kesim tarafından tanınan B

20 Şubat 2013 Saat: 17:30
ÖZKAR MUHTARLIĞI BIRAKIYOR
ÖZKAR MUHTARLIĞI BIRAKIYOR

Mart 2014 yılında yapılacak yerel seçimde yeniden muhtarlığa aday olmayı düşünmeyen İsmail Özkar, siyasete de girmeyi düşünmediğini ifade ediyor.

Kocaeli genelinde geniş bir kesim tarafından tanınan Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Özkar, muhtarlığı bırakacağını açıkladı.

Kullar Mehmetağa Mahalle muhtarlığının yanı sıra Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanlığını ve Sınırlı Sorumlu Kullar 4 No`lu Kamyon TIR Taşıyıcılar Kooperatif Başkanlığını da yürüten Özkar, şimdi de yeni bir kongreye hazırlık yapıyor.

SUMOTAŞ eski Başkanı Hüseyin Erhan`ın başkanlığını yaptığı Kocaeli Marmara Karayolu Taşıma Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanlığı`na aday olmayı düşünen Özkar, kulis çalışmalarına başladığını belirtti.

İsmail Özkar, yurt genelinde düzenlenen lojistik toplantı ve seminerlere katıldığını ifade etti.

Özkar, “4 dönemdir muhtarlık yapıyorum, ayrıca Başiskele Muhtarlar derneği Başkanlığı`nı yürütüyorum. Yerel seçimde muhtarlık görev ve ünvanlarını tamamen bırakıyorum. Yeni hedefim lojistik alanında ilerlemek” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız