FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu19.54° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Ekonomi

Özdağ: Hedef 12 Fuar

Kocaeli Ticaret Odası Meclis Toplantısında konuşan Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ,”2017 yılında oda olarak düzenleyeceğimiz 12 fuar hedefimiz var” dedi.

27 Mayıs 2016 Saat: 14:13
Özdağ: Hedef 12 Fuar
Özdağ: Hedef 12 Fuar

Kocaeli Ticaret Odası Meclis Toplantısında konuşan Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ,”2017 yılında oda olarak düzenleyeceğimiz 12 fuar hedefimiz var” dedi.

KOTO Mayıs ayı meclis toplantısı Burhan Kasım Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Toplantıda konuşan KOTO Başkanı Murat Özdağ,” 2017 yılında oda olarak düzenleyeceğimiz 12 fuar hedefimiz var” dedi.

 

EKONOMİK REFORM

Toplantıya KOTO Başkanı Murat Özdağ, Meclis Başkanı Bülent Karagöz ve üyeler katılım gösterdi. Meclis Başkanı Bülent Karagöz 27 Nisan tarihli toplantı zaptını görüşmeye açarak onaya sundu. Ardından faaliyet raporu ve Nisan ayı mizanı onaya sunuldu. Aylık faaliyet raporlarını sunan KOTO Başkanı Murat Özdağ,”Yeni bir hükümet oluştu. Başbakanımız Binali Yıldırım’a hayırlı olmasını diliyoruz. Ülkemizin terörle ilgiili sorunları bilmekle beraber ekonomiyle tüm sorunların çözülebileceğini biliyoruz. Ekonomik reformları gündeme almalarını diliyoruz. Fikri Işık’a da görevlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

PROJELERE DEVAM

“Üçüncü SANTEK Fuarı için KOTO olarak ciddi çalışmalar içerisindeyiz. Önümüzdeki sene KOTO olarak düzenleyeceğimiz 12 fuar hedefimiz var. SANTEK Fuarı’na gitmeniz ve gezmeniz gerektiğini düşünüyorum. Uygulamalı birçok örnek bulabilmeniz mümkün. Millileştirme anlamında Deniz Kuvvetleri Komutanılığı’nın ithal ettiği ürünlerin bir stantı bulunuyor. KOTO olarak projelerimizi devam ettireceğiz. İŞKUR ile gerçekleştirdiğimiz toplantı sonucunda girişimcilikle ilgili açacağımız kursların kararını verdik. 8’inci Kitap Fuarı’na başlattığımız “Alışveriş Senden Kitabı Benden” adlı kampanyamız büyük ilgi gördü. Türkiye’de güzel örneği olan Adana Portakal Çiçeği Festivali’nde Toyota CEO’su Ali Haydar Bozkurt ile görüştük. KOTO Teknik Koleji ile söyleşi yapacağını söyledi. Özellikle eğitim ve sağlık sektöründe birçok yerle KOTO olarak anlaşmalarımız bulunuyor.  Üyelerimize daha uygun hizmet vermebilmek için bu anlaşmalarımıza devam edeceğiz. “

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız