CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur15.56° C / 16° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ÖZCAN DENİZ, KOCAELİ’DE 150 KADINLA FİLM İZLEDİ

İzmit Belediyesi’nin geçtiğimiz günlerde “ Dünya Kadın Hakları Günü” kapsamında düzenlediği ve hayatlarında hiç sinemaya gitmeyen kadınları bir araya getirerek Özcan Deniz’le birlikte “ Evim Sensin” f

3 Ocak 2013 Saat: 16:43
ÖZCAN DENİZ, KOCAELİ’DE 150 KADINLA FİLM İZLEDİ
ÖZCAN DENİZ, KOCAELİ’DE 150 KADINLA FİLM İZLEDİ

İzmit Belediyesi’nin geçtiğimiz günlerde “ Dünya Kadın Hakları Günü” kapsamında düzenlediği ve hayatlarında hiç sinemaya gitmeyen kadınları bir araya getirerek Özcan Deniz’le birlikte “ Evim Sensin” filmini izletti.

İzmit belediyesinin düzenlediği bir etkinlikle 150 kadın ilk kez sinema film izleme imkânı buldu.İzmit belediye başkanı Nevzat Doğan ile sinema ve ses sanatçısı Özcan Doğan birlikte geldikleri salonda kısa bir basın açıklamasında bulundu ve daha sonra kadınlar ile sohbet ettiler. zmit belediyesi ve Ramada otel işbirliği ile gerçekleşen etkinliğe katılım yoğun oldu. Hayatlarında hiç sinemaya gitmemiş kadınlar sinemaya toplu halde geldiler. 150 kadına patlamış mısır ikram edildi.

İzmit Kadın Meclisi katkıları ile belirlenen kadınlar ile birlikte İzmit Belediye başkanı Doğan ve Sinema sanatçısı Özcan Deniz, kendi filmi olan “ Evim Sensin” filmini birlikte izledi. Film öncesinde basın açıklaması yapan Özcan Deniz Ve İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan organizasyondan duyduğu mutluluğu dile getirdi.Özcan Deniz daha sonra basının sorularını cevapladı. Deniz, film yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Deniz, Hayatlarında ilk kez sinema da film izleyen kadınların başrolünü oynadığım bir filmi tercih etmeleri çok sevindirici, gurur verici” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız