CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.39° C / 22° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ÖZAK ÖRENGÜL’Ü TOPA TUTTU!

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak düzenlediği basın toplantısında Büyükşehir Belediyesi Chp’li meclis üyelerinin İbrahim Karaosmanoğlu’na yönelik eleştirilerine yanıt verdi. Özak, bu top

17 Nisan 2013 Saat: 16:49
ÖZAK ÖRENGÜL’Ü TOPA TUTTU!
ÖZAK ÖRENGÜL’Ü TOPA TUTTU!

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak düzenlediği basın toplantısında Büyükşehir Belediyesi Chp’li meclis üyelerinin İbrahim Karaosmanoğlu’na yönelik eleştirilerine yanıt verdi. Özak, bu toplantıda Chp’li Fahri Örengül’ü adeta topa tutarak “Yerel seçimler yaklaşırken çirkin muhalefete başladı” dedi.


OZAK YB ile kocaelitv_videohaber

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak düzenlediği basın toplantısında Büyükşehir Belediyesinin Chp’li meclis üyelerinin İbrahim Karaosmanoğlu’na yönelik eleştirilerine yanıt verdi. İlk olarak Chp’li Fahri Örengül’ün Ak Parti iktidarını marangoz hatası olarak değerlendirmesine değinen Özak, “Örengül’ün bu ifadesini halka yapılmış bir hakaret olarak değerlendiriyorum” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun meclis toplantısına katılmamasını da eleştiren Chp’lilere Başkanvekili Özak bu toplantıda yanıt verdi. “Onlar kendi partilerinden olan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun kaç kez söz konusu toplantılara katıldığına baksınlar” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Chp’li Örengül ve mevkidaşları bazı ilçelerde yapılacak 5 yıldızlı otellerin arsalarına imar izni vererek kendi partililerine rant sağlıyor iddialarını da yanıtlayan özak “biz kimsenin siyasi kimliğine bakmıyoruz kent menfaatine olan bütün yatırımları destekliyoruz. Buna chplilerin yaptığı yatırımlar da dahil” dedi.

Toplantı boyunca Fahri Örengül’ü eleştiren başkanvekili Özak, Örengül’ün yerel seçimler yaklaşırken partisinde kendisine daha güçlü bir koltuk bulmak için çirkin muhalefet yapmaya başladığının altını ise özellikle çizdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız