FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu21.15° C / 23° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

OTOBÜSÇÜLER AJANS 9’A KONUŞTU

Ajans 9’a konuk olan 5 Nolu Şehiriçi Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Mustafa Kurt ve 13 Nolu Şehiriçi Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Hasan Öztürk, yaşadıkları sorunları canlı yayında aktardı. Kurt ve

23 Şubat 2013 Saat: 11:02
OTOBÜSÇÜLER AJANS 9’A KONUŞTU
OTOBÜSÇÜLER AJANS 9’A KONUŞTU

Ajans 9’a konuk olan 5 Nolu Şehiriçi Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Mustafa Kurt ve 13 Nolu Şehiriçi Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Hasan Öztürk, yaşadıkları sorunları canlı yayında aktardı. Kurt ve Öztürk, Başbakan’ın işaret ettiği 65 yaş üstü ücretsiz ulaşımla ilgili durumdan rahatsız olduklarını belirttiler.

Kocaeli genelinde 2 bin 200 şehiriçi otobüsle ulaşım sağlanıyor. İzmit-Derince seferleri yapan 3, 5 ve 104 nolu şehiriçi otobüsçüler kooperatifi üyesi 520 araç sahibi, Başbakan’ın 65 yaş üstü ücretsiz ulaşım konusundan rahatsız.

Kocaeli TV’de haftaiçi her gün canlı olarak yayınlanan Ajans 9’a konuk olarak katılan 5 Nolu Şehiriçi Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Mustafa Kurt ve 13 Nolu Şehiriçi Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Hasan Öztürk, birçok kart çeşidiyle zaten ücretsiz ve indirimli taşıma yaptıklarını, 65 yaş üstü ücretsiz taşıma ile mağdur duruma düşeceklerini ifade ettiler.

Şehiriçinde trafik zabıtaları tarafından zaman zaman yazılan cezaları da eleştiren kooperatif başkanları, diğer kooperatiflerde de kent karta geçişin hızlandırılmasını istiyorlar.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız