CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.46° C / 19° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

OTİZM FARKINDA MISINIZ?

Birçoğumuz belki de onların farkında değiliz ama 2 nisan ve 2 mayıs arası dünya otizim farkındalık ayı. Bu ay içerisinde çeşitli etkinlikler düzenleyerek otizim’e farkındalık yaratmak isteyen Kocaeli

3 Nisan 2013 Saat: 16:13
OTİZM FARKINDA MISINIZ?
OTİZM FARKINDA MISINIZ?

Birçoğumuz belki de onların farkında değiliz ama 2 nisan ve 2 mayıs arası dünya otizim farkındalık ayı. Bu ay içerisinde çeşitli etkinlikler düzenleyerek otizim’e farkındalık yaratmak isteyen Kocaeli Otistik Çocuklar Derneği Başkanı ilkin Kılıçarslan ve otistik hastalığı bulunan Ertuğrul’la keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

2 nisan ve 2 mayıs arası dünya otizim farkındalık ayı bu ay içerisinde çeşitli etkinlikler düzenleyen Kocaeli otistik çocuklar derneği başkanı ve aynı zamanda bir otistik çocuk annesi olan ilkin Kılıçaslan ile birlikte keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Dernek başkanı İlkin Kılıçaslan, hem hastalıkla ilgili bilgi verdi hem de otizime dikkat çekti. Kılıçaslan, toplumun artık otizmin farkında olduğunu ifade etti. 21 yaşında ve otizimli olan Ertuğrul Şenol her şeye rağmen hayattan umutlu ve gelecekle ilgili planlar yapıyor. Ertuğrul’un annesi Nurdan Şenol beklide en büyük görev ona düşüyor oda otizim ve otizimli çocukların farkında olunması için tüm toplumdan duyarlılık bekliyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız