FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.54° C / 19° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Osb'lerden İş Adamlarına Ekonomi Nöbeti Çağrısı

Gebze'de bulunan Organize Sanayi Bölgeleri, iş adamlarına yatırıma davet ederek ekonomi nöbeti tutma çağrısında bulundu

23 Ağustos 2016 Saat: 18:30
Osb'lerden İş Adamlarına Ekonomi Nöbeti Çağrısı
Osb'lerden İş Adamlarına Ekonomi Nöbeti Çağrısı

Gebze'de bulunan Organize Sanayi Bölgeleri, iş adamlarına yatırıma davet ederek ekonomi nöbeti tutma çağrısında bulundu.

Gebze, Dilovası ve Çayırova ilçelerinde bulunan Organize Sanayi Bölgeleri ortak bir bildiri yayınlayarak, iş adamlarını yatırıma davet edip vatandaşlara da ekonominin can damarı alışverişten vazgeçmemeleri konusunda çağrıda bulundu ve herkesi ekonomi nöbeti tutmaya çağırdı.

Herkesi ekonomi nöbeti çağıran OSB'lerin ortak bildirisinde, "Türkiye 15 Temmuz akşamı hain darbe girişimi karşısında, uçurumun kenarından dönmüştür. Başta aziz milletimiz olmak üzere Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, siyasi partilerimiz ve medyamızın el ele dik duruşu, Türkiye'nin karanlığa itilmesinin önüne geçmiştir. Ülke olarak günlerdir meydanlarda demokrasi nöbeti tuttuk, Cumhurbaşkanımız öncülüğünde Yeni Kapı mitingi ile tek bayrak, tek devlet, tek millet ve tek vatan fotoğrafını iktidarı, muhalefeti ile birlikte verdik. İş dünyası olarak bu tablodan oldukça memnun olduğumuzu belirtir, artık ulus olarak önümüze bakmamız gerekliliğini önemle vurgularız. Daha güçlü bir Türkiye için sanayicilerimize, iş adamlarımıza, tacir ve tüccarlarımıza özellikle vatandaşımıza ortak bir çağrıda bulunuyoruz, istihdamı artırmak, yatırımlarımızı ertelemeden aksine hız vermek, iş fikirlerimizden vazgeçmemek, alıp ve satarak ekonomimize can verin diyoruz. Bu ortak bildiriyi imzalayan kurumlar olarak, büyük Türkiye'yi ekonomi nöbetlerine davet ediyoruz" denildi. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız