FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

''Olağanüstü Kurultay Gündemimizde Değil''

Ünlü basın toplantısında MHP’nin kurultay sürecini değerlendirerek “Olağanüstü Kurultay artık bizim gündemimizden düşmüştür.

15 Şubat 2016 Saat: 15:39
''Olağanüstü Kurultay Gündemimizde Değil''
''Olağanüstü Kurultay Gündemimizde Değil''

Ünlü basın toplantısında MHP’nin kurultay sürecini değerlendirerek “Olağanüstü Kurultay artık bizim gündemimizden düşmüştür. Yargı sürecinde herkes yargının kararına saygı gösterecektir. Ama bizim gündemimiz orası değildir” şeklinde konuştu

KURULTAY GÜNDEM DEĞİL
Konuşmasına devam eden Ünlü, “Bugün Olağanüstü Kurultay söylentileri MHP’ye yapılmak istenen bir operasyondur fakat başarısız olunmuştur. Bugün Türkiye’ de baharda beklenen bir provokasyon beklentisi bulunuyor. Bugün olağanüstü kurultay gündemde değildir. MHP’nin ve Türkiye’nin gündemi farklıdır. Olağan üstü Kurultay artık bizim gündemimizden düşmüştür. Yargı sürecinde herkes yargının kararına saygılı olmalıdır ama bizim gündemimiz orası değildir. Türkiye’nin veya MHP’nin Gündemi olağanüstü kurultay değildir.

 

TERÖR EYLEMLERİ ARTACAK
Baharla beraber ülkemizin sınırında yaşanacaklar ve Suriye sınırında yaşananlar MHP’nin ana gündemidir. Bu milletin MHP’ye ve ülkücü camiaya ihtiyacı vardır. Ülkücü camiada buna göre hareket edecektir. Olağan üstü kurultayda onu isteyenlerin gündemidir. Yargıda ve mahkeme kapılarında haklarını aramaya devam edeceklerdir. Bizim gündemimizden düşmüştür. Bahar ayında nevruzla gelecek bir sıkıntı bekliyoruz. Devletimiz bunun önlemini alacaktır ve ülkücü camiada bunlara hazırlıklıdır. Ayrıca STK’larla bir araya gelerek başkanlık sisteminin zararlarını anlatacağız onları bilgilendireceğiz” dedi.

 

LİDERİMİZ YİNE HAKLI ÇIKTI
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin her konuda haklı olduğunu belirten Ünlü, “Dün ne söylediyse bugünde aynısını söyleyen ve her biri manifesto değeri taşıyan konuşmaları, yol gösterici özellikler taşımaktadır. 7 Haziran seçimlerine giderken çözüm süreci ihanettir diye meydan meydan haykırdı. Ancak AKP, Cumhurbaşkanı ve Başbakan, “Artık analar ağlamayacak, kandan beslenenlerin işi bitti, şehit cenazeleri bekliyorlar ki provokasyon yaparak oy alacaklar” diyordu. Bugüne geldiğimizde AKP ve sözcüleri ise yalanları ile baş başa kalmıştır. Çözüm süreci çözülme süreci olmuştur. Suriye’de ise PKK ABD tarafından neredeyse ortak müttefik ilan edilecek. Zira yavrusu PYD terör örgütü değildir diye kabul edildi bile. Şehide kelle, katile sayın diyerek demokrasiyi bir araç görerek yanlışla yola çıkmış ve yanlış yerlere sürüklenmişlerdir. Bunun karşısında sayın Bahçeli’nin tüm tespitleri doğru çıkmıştır” şeklinde sözlerini sonlandırdı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız