CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

sisli17° C / 17° C

sisli

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

OKULLARDA DAYAK MI ATILIYOR?

İzmit Malta Mahallesi Dünya Bankası Kalıcı Konutları mevkiinde bulunan 29 Ekim Ortaokulunda meydana gelen olay bu kadar da olmaz dedirtti. Alınan bilgi ve iddialara göre; öğrenim hayatına 29 Ekim Orta

22 Mart 2013 Saat: 13:30
OKULLARDA DAYAK MI ATILIYOR?
OKULLARDA DAYAK MI ATILIYOR?

İzmit Malta Mahallesi Dünya Bankası Kalıcı Konutları mevkiinde bulunan 29 Ekim Ortaokulu`nda meydana gelen olay bu kadar da olmaz dedirtti. Alınan bilgi ve iddialara göre; öğrenim hayatına 29 Ekim Ortaokulu`nda başlayan 14 yaşındaki O.S. isimli öğrencinin beden eğitimi dersinde hentbol topuna ayakla vurduğunu gören beden eğitim öğretmeni H.O. öğrencinin yanına gelerek önce kulağını çekti.

BOĞAZINDAN TUTTU MİNDERE FIRLATTI
Kulağının çekilmesinden duyduğu acı ile refleks olarak öğretmeninin elini çekmek isteyen öğrenci O.S., hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Beden eğitimi öğretmeni H.O. küçük öğrencinin boğazından sıkmaya başladı. Öğrencinin direnmesi üzerine boğazından sıktığı öğrenciyi derste kullanılan minderlere fırlatan beden eğitimi öğretmeni tekrar öğrencisinin yanına giderek boğazını sıkmaya çalıştı. Bu sefer küçük öğrencinin bir arkadaşı da duruma müdahale etmek istedi, ancak o da öğretmenden nasibini aldı. Öğretmen H.O., kendisine müdahale eden diğer öğrenciden de kurtuldu ve okul bahçesinden uzaklaştı.

Okul müdürünün kendisine söylediklerinden memnun olmayan ve çocuğunun boğazını sıkan öğretmenin kendisiyle görüşmemesi sebebiyle beden öğretmeni H.O., hakkında şikayetçi olmak isteyen aile, çocukları O.S.`yi Kocaeli Devlet Hastanesi`ne götürdü. Burada çocuklarının boğazının sıkıldığına dair raporu alan aile en kısa zamanda beden öğretmeninden şikayetçi olacaklarını söyledi. 29 Ekim Ortaokulu Müdürü Hüseyin Gürkaş`ın ise yaşanan durumdan ötürü üzgün olduklarını söylediği öğrenildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız