FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu18.97° C / 20° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Oda Olmak İçin Çalışıyorlar

Kocaeli Emlakçılar Derneği Başkanı Alpay Hacıoğlu, Emlakçılar Odasını kurmak için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını söyledi. Hacıoğlu ayrıca Gebze’de temsilcilik açtıklarını da duyurdu.

29 Nisan 2015 Saat: 09:49
Oda Olmak İçin Çalışıyorlar
Oda Olmak İçin Çalışıyorlar

Kocaeli Emlakçılar Derneği Başkanı Alpay Hacıoğlu, Emlakçılar Odasını kurmak için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını söyledi. Hacıoğlu ayrıca Gebze’de temsilcilik açtıklarını da duyurdu.

Kocaeli Emlakçılar Derneği (KEMDER) Alpay Hacıoğlu dernek binasında düzenlenen basın açıklamasında, oda olma yolunda ciddi adımlar attıklarını belirterek, Gebze’de seçilen temsilci Ahmet Özder’i tanıttı. Başkan Hacıoğlu Gebze’deki emlakçıları bir çatı altında toplamayı başaracaklarını ve üye sayısını 500 yaparak Emlakçılar Odası’nı kuracaklarını söyledi. 

 

SAYIMIZI ARTTIRDIK

2004 yılında kurulan ve 438 üyesi bulunan Kocaeli Emlakçılar Derneği (KEMDER) Başkanı Alpay Hacıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri düzenlenen basın toplantısıyla bir araya geldi. Olağanüstü kongrelerinin üzerinden 7 ay geçtiğini ve meslek odası olma yolunda ciddi adımlar attıklarını belirten KEMDER Başkanı Alpay Hacıoğlu,  “Kongre sonrasında daha dinamik, sektörde belli bir şeyleri arkasında bırakmış ve gönül vererek inanmış arkadaşlarla esnaf sicil kayıtlı üye sayımız arttırdık. Şu anda derneğe kayıtlı 438 tane üyemiz var. Bu üyelerimizin hepsi aktif şekilde çalışıyor. Yasa gereği 500 sicil kaydı olan iktisat meslek odasını kurabiliyor. Bizim çok az bir sayıya ihtiyacımız kaldı“ dedi.

 

KONGRE ARALIK AYINDA

Olağan kongrelerini 17 Aralık tarihinde gerçekleştireceklerini de sözlerine ekleyen KEMDER Başkanı Alpay Hacıooğlu, “Derneğimizin kongresini yapmadan önce, Kocaeli Emlakçılar Odası’nı oluşturmak için gayretli bir şekilde çalışacağız. Dilovası, Gebze ve Çayırova ilçeleri bizim eksik ayağımız olarak kaldı. Özellikle Gebze ‘de meslek anlamında da çok ciddi faaliyet gösteren, kayıtlı işletme sahibi olan meslektaşlarımızın olduğunu gördük. Biz geçmişte oradaki meslektaşlarımıza çok uzanamamıştık. KEM-DER adına temsilcimiz olarak Gebze ilçesinin sevilen ve tanınan, Marmara bölgesi genelinde de dört tane bayisi bulunan Tutku Emlak’ın sahibi Ahmet Özder’i seçtik” açıklamasında bulundu.

 

ÇALIŞMALAR YOĞUNLAŞTI

Kocaeli’de ve Gebze’de tanınan bir şahsiyet olan Ahmet Özder’in kendilerine çok büyük katkılar sunacağını da sözlerine ekleyen Hacıoğlu, “Gebze’de üye olan olmayan ne kadar çok emlak firması varsa, ulaşıp ortak noktada birleştirerek bir toplantı düzenleyeceğiz. Odayı kurmak anlamında Ahmet Özder’in bizlere katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Çalışmlarımız bu yönde yoğunlaştı” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız