CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.53° C / 19° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

NUH ÇİMENTO’DA CEO KOLTUĞU DA DOLDU

Marmara Bölgesi’nin güçlü sanayi kuruluşları arasında başı çeken Nuh Çimento A.Ş.’nin CEO’luğuna Kamil Gökhan Bozkurt’un atandığı belirtildi. Fabrika yetkililerinden yapılan açıklamada Bozkurt’un bugü

2 Nisan 2013 Saat: 18:03
NUH ÇİMENTO’DA CEO KOLTUĞU DA DOLDU
NUH ÇİMENTO’DA CEO KOLTUĞU DA DOLDU

Marmara Bölgesi’nin güçlü sanayi kuruluşları arasında başı çeken Nuh Çimento A.Ş.’nin CEO’luğuna Kamil Gökhan Bozkurt’un atandığı belirtildi. Fabrika yetkililerinden yapılan açıklamada Bozkurt’un bugünden itibaren görevinin başında olduğu aktarıldı.

6 Mart tarihinde Nuh Çimento A.Ş.’nin hem Yönetim Kurulu Başkanlığını hem de CEO’luğunu yapan Atalay Şahinoğlu istifa etmiş, yerine Nuh Çimento A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığına Tevfik Bilgin getirilmişti.
Fakat Bilgin’in bu ataması sonrası şirketin CEO’luğunda koltuk boş kalmıştı. Şirket Yönetim Kurulu, yaptığı toplantı sonrası şirketin ceo’luğuna Kamil Gökhan BOZKURT’un atandığını bildirdi.Kamil Gökhan Bozkurt, Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde eğitimini tamamladıktan sonra yüksek lisansını ABD Johns Hopkins Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde yapmıştır.Bozkurt, kariyerine 2004 yılında Halk Bankası’na Organizasyon ve İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak devam etti. Bu konumda ayrıca “Proje Lideri” olarak Halkbank-Pamukbank birleşmesinde görev aldı.Kasım 2006 tarihinde Türk Telekom A.Ş. bünyesine İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılan Bozkurt, Ağustos 2010 – Eylül 2012 tarihleri arasında Türk Telekom A.Ş. Genel Müdürlüğü görevini üstlendi.Kamil Gökhan Bozkurt’un CEO’luğu döneminde Türk Telekom iki haneli büyüme oranlarına erişirken, ülkenin iletişim altyapısının güçlenmesi ve pek çok teknolojinin Türkiye’ye sunulmasını sağlayan yatırım ve hizmetler gerçekleştirilmiştir.1971 yılında İstanbul'da doğan Kamil Gökhan Bozkurt evli iki çocuk babasıdır.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız