FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu22° C / 22° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Neyse, bu da bitti

Uzun Kurban bayramı tatilinin başladığı 3 Ekim Cuma günü olduğu gibi, dün uzun tatilin dönüşünde de adeta bütün İstanbul bizim şehrimizin üzerinden geçti.

8 Ekim 2014 Saat: 10:33
Neyse, bu da bitti
Neyse, bu da bitti

Uzun Kurban bayramı tatilinin başladığı 3 Ekim Cuma günü olduğu gibi, dün uzun tatilin dönüşünde de adeta bütün İstanbul bizim şehrimizin üzerinden geçti. D-100, D-130 karayolları ile TEM otoyolunun ilimizden geçen bölümlerinde pazartesi günü akşam saatlerinde başlayan dönüş trafiği,  dün doruk noktaya ulaştı.

Trafikteki büyük işkence, yine ilimiz yetkililerinin umurunda değildi. En azından D-100  geçişindeki  kimi ışıklı kavşaklarda ana yol için yanan yeşil ışık sürelerini biraz uzatmak gibi basit önlemler mümkünken, buna bile gerek duyulmadı. Bayram tatilinin ardından İstanbul’a dönüşe geçen tatilciler,  Kocaeli sınırları içinden saatlerce çıkamadılar.

HAFTASONU YİNE YOĞUNLAŞACAK

Dünkü yoğun trafikle birlikte, bayram tatili dönüşünün tamamen bittiğini düşünmek de yanlış olabilir. İşini ayarlayan pek çok kişi, tatilini önümüzdeki hafta sonuna kadar uzattı. Bu nedenle,  önümüzdeki hafta sonunda, 11-12 Ekim tarihlerinde İstanbul’a gidiş yönünde yine çok yoğun trafikle karşılaşabiliriz. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız