CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

sisli14.3° C / 17° C

sisli

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

New York Hastaları Medical Park Gebze Hastanesini Tercih Ediyor!

9 yaşındaki Murat John Nerkis Bu sabah 06.00 uçağı ile İstanbul Sabiha Gökçen hava alanına indi.Medical Park Gebze Hastanesinin sağlamış olduğu vıp hizmet ile karşılanarak hastanede hazırlanan özel od

18 Şubat 2013 Saat: 17:13
New York Hastaları Medical Park Gebze Hastanesini Tercih Ediyor!
New York Hastaları Medical Park Gebze Hastanesini Tercih Ediyor!

9 yaşındaki Murat John Nerkis Bu sabah 06.00 uçağı ile İstanbul Sabiha Gökçen hava alanına indi.Medical Park Gebze Hastanesinin sağlamış olduğu vıp hizmet ile karşılanarak hastanede hazırlanan özel odaya alındı.

Medical Park Gebze Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Timurçin ÜNAL’ın yaptığı başarılı operasyonlarla Murat John Nerkis erkekliğe ilk adımını attı.

Uzun yıllardır New York’ta yaşayan Nerkis ailesi oğlunun sünneti için Türkiye Medical Park Gebze Hastanesini tercih etti. Metin Nerkis (Babası) ‘’ Türkiye bizim kendi vatanımız, ama uzun yılardır New York’ta yaşıyoruz. Geçtiğimiz aylarda sağlık kontrollerin için Medical Park Gebze Hastanesinde Checek-up yaptırmıştım. Verilen hizmet kalitesi bu gün New York’ta birçok hastanede mevcut değil. Oğlumun erkekliğe ilk adımında Medical Park Gebze Hastanesi tercih etme sebebimiz ise, yurt içi hastalarının dışında artık uluslar arası çalışan bir hastane. Üstelik Türkiye sağlık hizmetinde çok ileri teknolojide ve hekimler kendilerini sürekli geliştiriyor. Medical Park Gebze Hastanesi Sabiha Gökçen hava alanına sadece 10 dakika mesafede, özel şoför ile hava alanından aldırılarak hastaneye getirildik. Vıp hizmet ile yatışlarımız yapıldı ve gerekli tahlil tetkikler sonucunda Op. Dr. Timurçin Ünal oğlumun operasyonunu gerçekleştirdi. Aynı gün taburcu olduk. Pazar New York’a geri dönüyoruz. Öncelikle doktorumuza, bizi misafir gibi ağırlayan hastane çalışanlarına ve yönetimine çok teşekkür ediyorum.’ Dedi

OPERASYON BAŞARILI GEÇTİ!

Cerrahi operasyon ile işlemini gerçekleştiren Op.Dr. Timurçin Ünal hastanın sağlık durumu ile ilgili olarak ‘Murat John Nerkis çok tatlı bir çocuğumuz bizlere çok yardımcı oldu, sedo anestezi ile işlem gerçekleştirildi. Aynı gün içerisinde taburcu ettik. Sağlık durumu iyi.’ Dedi.

MEDİCALPARK GEBZE HASTANESİ ULUSLAR ARASI HASTA HİZMETİ SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR!

Yurtdışı hastalarının Türkiye’ye ve Gebze Medicalpark Hastanesi’ni seçme sebeplerinden bahseden Hastane Genel Müdürü Dr. Semih Dinç “Hollanda başta olmak üzere son yıllarda diğer Avrupa ülkelerinde de yüksek sağlık maliyetleri nedeni ile verilmekte olan sağlık hizmetleri her geçen gün geriye gitmektedir. Buna karşın Türkiye de son 10 yılda Özel Sağlık Hizmetleri devrim niteliğinde ciddi bir ivme kazanmıştır. Son birkaç yılda ise gelişmiş ülkelerden de dahil olmak üzere Türkiye de tedavi olmak için başvuru yapan yoğun bir hasta kitlesi oluşmuştur.Modern tasarımı ve tıbbi açıdan tam donanımlı olan Gebze Hastanemizde her türlü muayene, tahlil, ileri tetkik, modern görüntüleme cihazları (MR-BT), oldukça gelişmiş endoskopi ünitesi, angiografi salonları, son teknoloji ile donanmış ameliyathaneleri ve yoğun bakımları ile hizmet vermektedir. Havaalanından VİP hasta kabulü ve tek kişilik hasta odaları ile kendinizi eviniz rahatlığında hissedeceksiniz.’ Dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız