FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.07° C / 21° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Nevzat Doğan Ödül Dağıttı

İzmit Belediyesi, Kocaeli Fotoğrafçılar ve Benzerleri Esnaf Sanatkarlar Odası ile Gölkay Kafe’nin ortaklaşa “Gölkay’da Anı Yakala’’ adlı altında düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye girenler ödüllerini aldı

14 Ocak 2016 Saat: 15:37
Nevzat Doğan Ödül Dağıttı
Nevzat Doğan Ödül Dağıttı

İzmit Belediyesi, Kocaeli Fotoğrafçılar ve Benzerleri Esnaf Sanatkarlar Odası ile Gölkay Kafe’nin ortaklaşa “Gölkay’da Anı Yakala’’ adlı altında düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye girenler ödüllerini aldı

İzmit Belediyesi, Kocaeli Fotoğrafçılar ve Benzerleri Esnaf Sanatkarlar Odası ve Gölkay Kafe’nin ortaklaşa düzenleyip duyurduğu, 33 katılımcının toplam 99 fotoğrafıyla gerçekleştirilen “Gölkay'da Anı Yakala” adlı ödüllü fotoğraf yarışmasının dereceye girenleri belli oldu. Gölkay Cafe’de gerçekleştirilen ve 99 fotoğrafın sergilendiği ödül törenine; İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Başkan Yardımcısı Güray Oruç, Kültür Müdürü Muhammed Öztürk, Belediye Meclis Üyesi Ersin Alparslan, Kocaeli Fotoğrafçılar ve Benzerleri Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Şahin, Zabıta Müdürü Nihat Kaymak, dereceye giren Ahmet Turan Kural, Adnan Teymur ve Murat İbranoğlu ile diğer yarışmacılar katıldı.

 

ÇOCUKLARIMIZI YÖNLEDİRELİM

Programda konuşan Nevzat Doğan, “Gölkay Park’ta insanlarımız hem spor hem piknik yapıyor hem balık tutabiliyor hem de böyle sosyal faaliyetler düzenliyor. Resim, fotoğraf çok ayrı bir dünya. Çocuklarımızın bu alanlara yönelerek kendilerini geliştirmesi de son derece önemlidir. Bu faaliyetlere sponsor olanlara teşekkür ediyoruz. Yarışmanın mutlaka derecelendirmesi olacak; fakat her katılan birinci, hepsi şampiyon. Dereceye girenlere de ayrı bir teşekkür ederim. Önemli olan anı yakalamaktır. Hayat anlardan ibarettir” ifadelerine yer verdi.

 

ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Konuşmaların ardından fotoğraf yarışmasının birincisi olan Ahmet Turan Kural, 2 bin TL’lik ödülünü Başkan Nevzat Doğan’ın elinden aldı. Ardından ikinci seçilen Adnan Teymur’un bin 500 TL’lik ödülü, Kocaeli Fotoğrafçılar ve Benzerleri Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Şahin tarafından Burak Küçük’e verildi. Yarışmanın üçüncüsü olan Murat İbranoğlu’na ise bin TL’lik ödülünü Belediye Meclis Üyesi Ersin Alparslan ve Gölkay Cafe Restoran İşletmecisi Nail Mafizer takdim etti. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız