CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.53° C / 19° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

NEDEN WE CHAT?

İşte dünya çapında 300 milyonu aşkın kullanıcı hesabına sahip yenilikçi mobil sosyal iletişim hizmeti WeChatin neden bir anda bu kadar popüler hale geldiğini gösteren 10 sebep: 1. Ücretsiz WeChatin yü

16 Temmuz 2013 Saat: 14:21
NEDEN WE CHAT?
NEDEN WE CHAT?

İşte dünya çapında 300 milyonu aşkın kullanıcı hesabına sahip yenilikçi mobil sosyal iletişim hizmeti WeChat'in neden bir anda bu kadar popüler hale geldiğini gösteren 10 sebep:

1. Ücretsiz
WeChat'in yüklenmesi, kurulması ve indirilmesi tamamen ücretsizdir. Bu uygulamayı kullanırken lisansların sona ereceği yönündeki söylentiler ve güvensorunu ile hiçbir zaman karşılaşmazsınız.

2. Sesli Sohbet
Mesaj yazmanın yanı sıra WeChat uzun mesajlar iletmek için mükemmel birözellik olan "Bas konuş" ile sesli mesajların da aralarında bulunduğu birinci sınıf kullanıcı deneyimi sunar.

3. Görüntülü Arama
Görüntülü aramaların kalitesi WeChat'in sunduğu bir diğer katma değerlideneyimdir. Dostlarınız ile kolay bir şekilde yüz yüze konuşabilirsiniz. Ayrıca, çevrimiçi aramayı sona erdirmeksizin ses ve video arasında dinamik olarak geçiş yapabilirsiniz.

4. Yepyeni Sosyal Özellikler
WeChat interaktiftir. Geliştiricilerin uygulamalar geliştirmesine imkan verir. En popüler WeChat sosyal özellikleri arasında şunlar bulunuyor:Facebook'a Bağlan – Facebook profilinizi kullanarak WeChat'e girmeyi veya bağlanmayı sağlıyor. Anlar – Dostlar ile fotoğraf, metin ve internet bağlantıları paylaşmaya yarıyor. Etrafa Bak – Yakınınızdaki insanları bulmak için bu özelliği kullanılabiliyor. Web'de WeChat – Bilgisayar üzerinden diğer insanlarla sohbet etme imkanı veriyor.

5. Kendi İfadelerinizi Yaratın
Kapsamlı ifade yelpazesi ile sohbetlerinizi geliştirmenin yanı sıra WeChat,çevrimiçi portföyünden ifadeler indirmenize veya kendi telefon albümünüzden seçim yapmanıza da imkan sağlar.

6. Kullanıcı Gizliliğine Saygı
WeChat ile çevrimiçi ya da çevrimdışı olduğunuzu, "en son 15:42'degörüldü"ğünüzü ve gönderdiğiniz mesajın ulaşıp ulaşmadığını diğerlerinebildirmeniz gerekmez. Aslında, temas ettiğiniz kişi asla numaranızı görmez.

7. Rahatsız Edilmeyin
Meşgul olduğunuzda anlık iletiler ile rahatsız edilmek istemediğiniz durumlarolabilir. Normalde, tek seçeneğiniz cihazınızın internet bağlantısını kapatmak; dolayısıyla e-postalar, Skype gibi diğer uygulamaları da kaybetmektir. WeChat, sadece "oturumu kapatmanıza" da izin verir.

8. Sizinle Kimin Temasa Geçebileceğini Siz Seçin
Diğer platformlar numaranızı bilen herkesin size anlık ileti göndermesine imkan verir. WeChat size bir mesaj göndermeden önce gönderen kişiyi onaylamanızı ister. Böylece kimlerin sizinle temasa geçebileceğini seçebilirsiniz.

9. Şeffaflık
WeChat veri kullanımları konusunda istatistikler tutabildiğinden, rakipleri ile kolaylıkla kıyaslayabilirsiniz.

10. Bağlantılarınızı Kaybetmeyin
WeChat ajandanızı kaybetmeniz halinde geri getirebilmeniz için buluta yedeklemenize olanak tanır.
WeChat, iOS, Android, Symbian, BlackBerry ve Windows Mobile akıllı telefonlarüzerinde çalışan uygulama mağazalarından ücretsiz olarak elde edilebilenyenilikçi bir mobil sosyal iletişim uygulamasıdır. Uygulamayı indirmek ve daha fazla bilgi için www.wechat.com adresini ziyaret ediniz.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız