FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.32° C / 23° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

MÜSİAD’dan Önemli Panel

MÜSİAD Kocaeli Şubesi’nin düzenlediği “İşletmelerde kurumsallaşma ve yeni vizyon arayışları” adlı panele ilgi büyük oldu.

23 Ocak 2016 Saat: 19:18
MÜSİAD’dan Önemli Panel
MÜSİAD’dan Önemli Panel

MÜSİAD Kocaeli Şubesi’nin düzenlediği “İşletmelerde kurumsallaşma ve yeni vizyon arayışları” adlı panele ilgi büyük oldu

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kocaeli Şubesi, MÜSİAD Sosyal Tesisleri’nde “İşletmelerde Kurumsallaşma ve Yeni Vizyon Arayışları” başlıklı panel düzenledi. MÜSİAD üyelerini bir araya getiren panele; MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Celal Ayvaz, İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Osman Öncel, Maltepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nazif Gürdoğan, Sakarya Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Arslan ve Eminevim Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün konuşmacı olarak katıldı.

 

KURUMSALLAŞMAYA VURGU YAPILDI

Panelin ilk konuşmacısı MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Celal Ayvaz’dı. Ayvaz, gerçekleştirdiği konuşmasında, MÜSİAD olarak bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan bahsederek işletmelerde kurumsallaşmanın öneminden bahsetti. Ayvaz, işletmelerin kurumsallaşma hedefleri doğrultusunda yeni vizyonların ortaya çıkması gerektiğini dile getirerek, kurumsallaşmanın yerel ayaklarının da sağlam tutulması gerektiğini vurguladı.

 

PANELİSTELER KONUŞTU

Ayvaz’ın konuşmasının ardından İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Osman Öncel, “İşletmelerde yeni vizyon arayışları” başlıklı konu ile yeni dünya düzeninde işletmelerin nasıl bir vizyona sahip olması gerektiği ile ilgili açıklamalarda bulundu. Maltepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nazif Gürdoğan ise “İşletmelerde piramidi ters çevirmek” başlıklı konuşmasında alışılmış işletme modellerinin dışına çıkmak gerektiğini ifade etti. Eminevim Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün ise “İşletmelerde Elbirliği Sistemi” konusunda bilgiler verdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız