FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu18.54° C / 19° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

MOBESKO'da Baştürk Güven Tazeledi

MOBESKO’nun 2015 yılı olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Başkanlık seçimlerinin de gerçekleştirildiği toplantıda MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baştürk ve yönetimi yeniden güven tazeledi

5 Şubat 2016 Saat: 13:52
MOBESKO'da Baştürk Güven Tazeledi
MOBESKO'da Baştürk Güven Tazeledi

MOBESKO’nun 2015 yılı olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Başkanlık seçimlerinin de gerçekleştirildiği toplantıda MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baştürk ve yönetimi yeniden güven tazeledi

MOBESKO Mobilyacılar Çarşısı Site Yönetimi ve S.S. Dayanıklı Tüketim Malları Toplu İşyeri Kooperatifi’nin 2015 yılı olağan genel kurul toplantıları yapıldı. MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baştürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Çokal, Murat Aydın, Ramazan Başoğul ve Mustafa Tekdoğan toplantıda hazır bulundu.

 

SEÇİM YAPILDI

Site Yönetimi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulda, Divan Başkanlığı’nı Kani Baştürk yaparken, katip üyelikleri ise Hönkar Başoğul ve Mehmet Toker üstlendi. Kurulda en önemli madde ise başkanlık seçimi oldu. 12 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, 2015 yılı bilançosu, faaliyet raporu ve denetim kurulu raporları okunarak oy birliği ile kabul edildi.

 

GÜVEN TAZELEDİLER

MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baştürk ve yönetimi tekrar güven tazeleyerek 2 yıl süre ile MOBESKO adına çalışmalarını sürdürmeye devam edecek. Öte yandan 2006 yılında temeli atılan MOBESKO’nun ilk çalışanları Vedat Girgin ve Naci Tekin de toplantıya katılanlar arasında yer aldı.

 

MOBESKO ÇOCUĞUMUZ GİBİ

MOBESKO’nun kuruluş aşamasında yer aldığını ve bununda gurur duyduğunu ifade eden Naci Tekin, “Davet edildiğimiz için çok sevindim, onur duydum. MOBESKO gerçekten çocuğumuz gibi. Sizlerin de katkısıyla elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Başarabildiysek ne mutlu. Bizi tekrar hatırlamış olmanız bize gururu yaşattı” dedi.

 

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Girgin ve Tekin’in MOBESKO’ya çok emek verdiğini vurgulayan Baştürk, “Vedat Bey ve Nazi Bey, MOBESKO kurulduğunda beraber yola çıktığımız arkadaşlar. Birden fazla işi birlikte yaptık. Onlara herkesin huzurunda teşekkür ediyorum ve haklarını helal etmelerini istiyorum” dedi. Baştürk, Girgin ve Tekin’e plaket takdim etti.

 

 

Yönetim Kurulu:

Ramazan Baştürk (Başkan)

Şenol Başoğul

Sebahattin Akpolat

Ramazan Çokal

Murat Aydın

 

Denetim Kurulu:

Hönkar Başoğul

Abidin Akcan

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız