FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu24° C / 24° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'tan 15 Temmuz Değerlendirmesi

Demokrasi ve şehitler mitingi öncesinde İzmit'teki son demokrasi nöbetine katılan Milli Savunma Bakanı Fikri Işık "15 Temmuz Türkiye'nin olgunluk seviyesine ulaştığını göstergesidir.'' dedi

7 Ağustos 2016 Saat: 09:40
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'tan 15 Temmuz Değerlendirmesi
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'tan 15 Temmuz Değerlendirmesi

Demokrasi ve şehitler mitingi öncesinde İzmit'teki son demokrasi nöbetine katılan Milli Savunma Bakanı Fikri Işık "15 Temmuz Türkiye'nin olgunluk seviyesine ulaştığını göstergesidir.Siz ihanet şebekesinin oyununu bozdunuz." dedi.

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık bu akşam İzmit Perşembe Pazarı alanındaki son demokrasi nöbetine katıldı. 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili konuşan Işık "Milletin ne kadar büyük ve asil olduğunu 15 Temmuz gecesi dünya alem bir kez daha gördü. Türk Silahlı Kuvvetleri içine sinsice sızan ihanet şebekesi hareket geçti. Bunlar kesinlikse Türk Silahlı Kuvveti olamaz." diyerek şunları kaydetti: "15 Temmuz gecesi dünya alem bir kez daha gördü" "Milletler ne kadar büyük millet olduklarını normal zamanda ortaya koymazlar. Ancak kritik günlerde ortaya koyarlar. Ne zaman biri vatanımıza ve özgürlüğümüze el uzatsa Aslan kesilir perişan ederiz.

Çanakkale de bu vatana kirli ayaklarıyla basmak istediğinde bu millet izin vermedi. Çanakkale Boğazı'nda onları durdurdu. Bu millet bir araya gelmez dendi. Milletin ne kadar büyük ve asil olduğunu 15 Temmuz gecesi dünya alem bir kez daha gördü. Türk Silahlı Kuvvetleri içine sinsice sızan ihanet şebekesi hareket geçti. Bunlar kesinlikse Türk Silahlı Kuvveti olamaz. Bunlar haindir. Halkın tankların önünde durması ve siyasi partilerin birlik olmadı emellerine ulaştırmadı. Hiçbir ihanet bu kadar akçakla olmadı ve halka bu kadar zarar vermedi. "15 Temmuz Türkiye'nin olgunluk seviyesine ulaştığını göstergesidir" Her birimiz ilk akşamdan beri üzerine düşen görevi yaptı.

Cumhurbaşkanı'mız Başbakan'ımız çağrısını yaptı. Asıl milletimiz sokağa çıkınca, tankın önüne geçince kahramanca, mertçe dimdik durunca darbe girişimi başarısızlıkla sonuçlandı. Birbirimizle siyasette rekabet ederiz ama halk sandıkta kimi seçerse o iktidar olur. Millet 15 Temmuz gecesi bu demokrasiden ayrılmadı. 15 Temmuz Türkiye'nin olgunluk seviyesine ulaştığını göstergesidir. Bir daha Türkiye'de kimsenin böyle bir şeye cüret edemeyeceğini göstergesidir.

"TSK'nın tüm ihtiyaçlarını yerli imkanlarla sağlamaya çalışıyoruz" Siz ihanet şebekesinin oyununu bozdunuz. Bize düşen bunların Peygamber ocağı olan Türk Silahlı Kuvvetleri'nden tamamen temizlenmesidir. Bir tane hainin barınmaması için gece gündüz çalışıyoruz. İnşallah bu millet bir daha sokağa inmeyecek. TSK'yı çok güçlü yere taşıyoruz. TSK'nın tüm ihtiyaçlarının yerli imkanlarla sağlanması için çalışıyoruz.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız