FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu21.46° C / 22° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Yaşam

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ''Hainleri Sileceğiz''

Kocaeli mitinginde konuşan Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, FETÖ’ye mensup olan tüm hainleri devlettin her kademesinden silene kadar mücadelelerini sürdüreceklerini belirtti.

7 Ağustos 2016 Saat: 19:01
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ''Hainleri Sileceğiz''
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ''Hainleri Sileceğiz''

­

Kocaeli mitinginde konuşan Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, FETÖ’ye mensup olan tüm hainleri devlettin her kademesinden silene kadar mücadelelerini sürdüreceklerini belirtti

İstanbul Yenikapı mitingine bağlanmadan konuşan Milli Savunma Bakını Fikri Işık, 15 Temmuz’dan beri yapılan demokrasi nöbetlerinin ülkede tarih yazdığını belirtti. Dünya demokrasi tarihinde altın harflerle yazılacak önemli bir olayın altına imza atıldığını söyleyen Fikri Işık, “Türkiye büyük badireler atlattı ama 15 Temmuz gecesindeki gibi bir ihanet ile karşılaşmadı. Bunların bir ihanet şebekesi, kökleri dışarıda olduğunu biliyorduk. Ama bu kadar büyük bir ihanetin içinde olabileceklerini tahmin edemedik.

MİLLETİN VATAN SEVGİSİ DAHA BÜYÜK

Çok büyük bir ihanete kalkıştılar. Demokrasinin kalbi olan meclisi bombaladılar. Masum, silahsız vatandaşlarımıza silah sıktılar. Demokrasiyi ve milli iradeyi ortadan kaldırmak istediler. Böyle bir ihaneti ne ülkemiz gördü ne de tanık oldu. Onların ne kadar büyükse milletimizin imanı ve vatan sevgisi o kadar büyüktür. Darbe girişiminin olduğu saatlerden itibaren halk sokaklara indi. Sizlere teşekkür ediyoruz. Gösterdiğiniz bu dirayet için şükranlarımızı sunuyoruz.

MESAJINIZA SONUNA KADAR SADIK KALACAĞIZ

Bu hain darbe girişimini boşa çıkarmak için canlarını veren tüm şehitlerimize rahmet diliyoruz. O şehitlerin emanetlerine sonuna kadar sahip çıkıyoruz. Gaziler milletimizin bize emanetidir. En iyi şekilde tedavi edilmeleri ve hayatlarının sonuna kadar hayatlarını iyi bir şekilde idame ettirmeleri için elimizden geleni yaptık. Nöbetlerde verdiğiniz mesajlara sonuna kadar sadık kalacağız. Bu hainleri başta TSK olmak üzere her yerde temizleyene kadar mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız